Para kazanmak için ne yapmalıyım?

Yazılım öğrenin ya da çevirmenlik yapın. Yatırım yapmak daha önemli bence.
Herkes bunu öneriyor. İleride insanlığın yüzde 90ı yazılımcı olucsk herhalde. Herkese yazılım önermemeliyiz forum olarak.
Parayı seviyorum ve parayı şu anda elde etmek için ne yapmalıyım?
Web'de logo vb tasarımı, dijital ürün alım satımı yapabilirsin.

Herkes bunu öneriyor. İleride insanlığın yüzde 90ı yazılımcı olucsk herhalde. Herkese yazılım önermemeliyiz forum olarak.
İleride çoğu iş yazılım üzerinden bilgisayar yoğunluklu olacak. Bu giderek artıyor. Normal iş gibi olacak ve kendini geliştirenler bu konuda daha deneyimli olduğu için avantaj sahibi olacak.

Dostum 14 yaşındayım zaten bursuluk sınavından ayada 600 civarında para alıyorum ve bunu üniversite parası vs şeyler için biriktiriyorum. Bunun haricinde nereden para kazanabileceğimi soruyorum.
spor, iş, okul. Haftanın 7 günü doluyum. Haftasonları işe gidiyorum, 190 lira alıyorum. Dönerci de çalışıyorum. okuldan geliyorum, spora gidiyorum. Cumartesi sabah 7'de kalkıp hazırlanıp spora gidiyorum. Pazar gunu off day.

İleride çoğu iş yazılım üzerinden bilgisayar yoğunluklu olacak. Bu giderek artıyor. Normal iş gibi olacak ve kendini geliştirenler bu konuda daha deneyimli olduğu için avantaj sahibi olacak.
İş bulma açısından söylemiyorum. Ki şuan daha 14 yaşında ana meslekten ziyade ufak bir gelir oluşturmak istiyor. Ve de ayrıca yazılımı sevmiyor olabilir. Herkese yazılım öneriliyor forumda herhangi bir para konusu açıldığında.

İş bulma açısından söylemiyorum. Ki şuan daha 14 yaşında ana meslekten ziyade ufak bir gelir oluşturmak istiyor. Ve de ayrıca yazılımı sevmiyor olabilir. Herkese yazılım öneriliyor forumda herhangi bir para konusu açıldığında.
Çünkü yapacağı şeylerin önü çok açık oluyor. Sevmezse de kendi dile getirebilri diye düşünüyorum. Ayrıca çevirmenlik, logo tasarımı tarzı şeyler de yapabilir.

Geri
Yukarı