Parabol oyunu için tavsiye

coniguban

Decapat
Daha fazla  
11.sınıfım matematik hocam parabol ile ilgili oyun yapmamı istedi ve ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım edersiniz sevinirim 🙂.

Bir tane kedi vs köpek oyunu vardı bir şeyler fırlatıyordun birbirine ona benzer bir şey yapabilirsin aradaki duvarı büyük yapıp parabol ile eşyayı atacak şekilde dizayn edersen.

Hepinize Teşekkürler ama yapacağım oyun bilgisaayar ile değildi😂.Kusura bakmayın ben söylememişimde normal okul proje ödeviydi.

Hepinize teşekkürler ama yapacağım oyun bilgisaayar ile değildi😂.kusura bakmayın ben söylememişimde normal okul proje ödeviydi.

Ufak, tahtadan mancınık yap. O iş görür bence.

Nasıl yani hocam.

Oyun demediniz mi hocam. Şöyle diyeyim. Zamanında benim okul projeme benzer bir şey yapabilirsin. Marangoz tanıdığın varsa yardımcı olur. Kitapları üst üste koyup duvar oluştur. Duvarın arkasına hedef. İşte size oyun :).

Oyun demediniz mi hocam. Şöyle diyeyim. Zamanında benim okul projeme benzer bir şey yapabilirsin. Marangoz tanıdığın varsa yardımcı olur. Kitapları üst üste koyup duvar oluştur. Duvarın arkasına hedef. İşte size oyun :).
Konu parabol hocam onunla alakalı olucaktı😆

Konu parabol hocam onunla alakalı olacaktı😆

Hocam parabol zaten mancınığa konan topun izlediği yol paraboliktir. Tepe noktası da var. Hocam mühendis adamım. Üzerime çok gelirseniz gerçek mancınık yapmanızı sağlarım :D.

Geri
Yukarı