Param Güvende ile dolandırıldım mı?

ZA12AIMBOT

Centipat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS MEGALODON RTX 3060 Ti
INTEL İ5-12400F
NZXT X53 240MM AIO
XPG SPECTRIX D41 4133 MHZ CL 19 2X8
ASUS H610M-A D4
1 TB WD HDD
SEAGATE FIRECUDA 510 NVMe 250 GB M.2 SSD
XIGMATEK X-POWER 500W 80 PLUS PSU
ASUS GX 601 ROG STRIX HELIOS CASE
Arkadaşlar iyi Sosyaller ben geçen cumartesi sahibinden sitesinde Param Güvende ile anakart+işlemci sattım 1700 TL'ye dün sabah kargo adama ulaşmış gün içinde adamdan geri dönüş alamayınca akşam yazdım kargo vardı mı diye (vardığını biliyorumda hani kalbi kalmasın yanlış anlar diye böyle yaklaştım) sonra o da vardı fakat açmadım halen falan dedi. Sonra konuşmaya devam edince evde değilim falan diyor durumu izah ettim dedim hocam ben sistemimden söktüm size kargoladım oyuncu biriyim ricam olur hızlıca deneyinde onay verin diye tamam dedi. Yarını bulmaz bu gece denerim onay olur inşallah falan yazdı. Sonuç bugün baktığımda halen onay vermemiş artık yazmaya da utanıyorum. Ne yapıyor acaba adam? İnşallah dolandırılmamışımdır. İlk satışım ne yapacağımı bilmiyorum adamın onay için sadece 1 günü kaldı. Son saat iade edip bozuk veya farklı bir şey gönderecek diye içime kurtlar girmeye başladı. Sizce 3. bir şahıs olarak durum nedir? Sizce acaba adamın günahını mı alıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi Sosyaller ben geçen cumartesi sahibinden sitesinde Param Güvende ile anakart+işlemci sattım 1700 TL'ye dün sabah kargo adama ulaşmış gün içinde adamdan geri dönüş alamayınca akşam yazdım kargo vardı mı diye (vardığını biliyorumda hani kalbi kalmasın yanlış anlar diye böyle yaklaştım) sonra o da vardı fakat açmadım halen falan dedi. Sonra konuşmaya devam edince evde değilim falan diyor durumu izah ettim dedim hocam ben sistemimden söktüm size kargoladım oyuncu biriyim ricam olur hızlıca deneyinde onay verin diye tamam dedi. Yarını bulmaz bu gece denerim onay olur inşallah falan yazdı. Sonuç bugün baktığımda halen onay vermemiş artık yazmaya da utanıyorum. Ne yapıyor acaba adam? İnşallah dolandırılmamışımdır. İlk satışım ne yapacağımı bilmiyorum adamın onay için sadece 1 günü kaldı. Son saat iade edip bozuk veya farklı bir şey gönderecek diye içime kurtlar girmeye başladı. Sizce 3. bir şahıs olarak durum nedir? Sizce acaba adamın günahını mı alıyorum?
Dolandırır mı dolandırır belli olmaz, artık elden bile dolandirilabilirsin. Kesin bir şey söylenemez.

Daha önce hem alım hem satım yapmış biri olarak ilk satışımda aynı şeyleri bende yaşamıştım bazen zaten sistem onaylıyor gibi sallayıp onaylayamayan tipler olabiliyor o yüzden merak etmeyin 1 gün sonra hesabınızda olur para memnun kaldıysa.

Geçen bi satıcıdan ekran kartı almak istedim param güvende ile adamı zor ikna ettim benden önce satış yaptığı biri ekran kartını almış boş kutu geri göndermiş iade diye. Bence ikna edebiliyorsanız havale ile satış yapmaya çalışın param güvende ile yapacaksanızda iletişime geçin numarasını falan alın görüşün ben satışta yaptım henüz bi sorun yaşamadım.

Daha önce hem alım hem satım yapmış biri olarak ilk satışımda aynı şeyleri bende yaşamıştım bazen zaten sistem onaylıyor gibi sallayıp onaylayamayan tipler olabiliyor o yüzden merak etmeyin 1 gün sonra hesabınızda olur para memnun kaldıysa.

Tekrar yazdım vallahi hocam günaydın kontrol ettinizmi diye. bakalım ne cevap alacaz

Bende ürün sattım daha önce. Herhalde bilerek böyle yapıyorlar. Geri sayım bittiğinde otomatik onay verilir.

Vallahi hocam bilerek yapıyorlar mı bilmiyorum fakat ben şu an PC sizim ve bekliyorum ki adam onay versin bende kendime işlemci alayım bunu dilede getirdim insan biraz halden anlar. Tüm parçalar hazır bir işlemci yok daha sözde onay verecektte hesaba düşecekte bir de işlemci isteyeceğim o gelecekte insan biraz anlayışlı olur be.

Dosya Ekleri

• D440A8F8-BFE5-47E8-B1A9-FA2BA8A6482E.jpeg
    D440A8F8-BFE5-47E8-B1A9-FA2BA8A6482E.jpeg
    115,1 KB · Görüntüleme: 57

Geri
Yukarı