Param Güvende ile dolandırıldım mı?

Günahını almıyorsun. Adam seni bildiğin oyalıyor. Mahcup satıcı rolünü bırakmanı öneririm. Ürününü yollamışsın ve hakkını istiyorsun. Burada ters olan bir şey yok.

Eğer halen kargoyu açmamışsa ki inanmıyorum açmadığına ondan bir fotoğraf rica edeceğim zaten lafı döndürürse anlarız zamanın bitmesini bekleyeceğim.

Otomatik onay verir zaten. Sanırım 3 gün süresi vardı. Bu da adamın hakkı zaten ister onaylar ister onaylamaz otomatik onaylamaya bırakır. Dolandırılır mısınız onu bilmemem işte param güvende daha çok alıcı için çıkmış bir şey.

Acele etmeyin hocam, ürün elimde para da benden çıktı diye düşünüp siteye tekrar girmeye üşeniyorlar onay süresi bitene kadar onaylamazsa otomatik onaylanacaktır.

Acele etmeyin hocam, ürün elimde para da benden çıktı diye düşünüp siteye tekrar girmeye üşeniyorlar onay süresi bitene kadar onaylamazsa otomatik onaylanacaktır.

Ya hocam ben 1 haftada beklerim şu an PC sizim mağdurum doğru lakin benim umduğum şey dolandırılmamak umarım dolandırılmamda adam üşengeçliğinden böyle yapıyordur çünkü bana çok garip geldi halen kutuyu açamadım yok evde değilim olayları falan dün akşam saat 10'daki yazışmada yarına kalmaz bu gece deneyip onaylarım falan yazıyordu ortada halen bir şey yok ve 1 saat önce yazdım şu an halen geri dönüş yapmıyor sürenin bitmesine 1 gün kaldı artık yazmayı kestim süreyi bekleyeceğim.

Günahını almıyorsun. Adam seni bildiğin oyalıyor. Mahcup satıcı rolünü bırakmanı öneririm. Ürününü yollamışsın ve hakkını istiyorsun. Burada ters olan bir şey yok.

Ya hocam ben 1 haftada beklerim şu an PC sizim mağdurum doğru lakin benim umduğum şey dolandırılmamak umarım dolandırılmamda adam üşengeçliğinden böyle yapıyordur çünkü bana çok garip geldi halen kutuyu açamadım yok evde değilim olayları falan dün akşam saat 10'daki yazışmada yarına kalmaz bu gece deneyip onaylarım falan yazıyordu ortada halen bir şey yok ve 1 saat önce yazdım şu an halen geri dönüş yapmıyor sürenin bitmesine 1 gün kaldı artık yazmayı kestim süreyi bekleyeceğim.
Referanssiz kişiye satarsan böyle olur hocam, param güvende ile 100'ü aşkın ürün aldım taş çatlasın 4-5 ürün iade ettim onlarda satıcı yanlış kargo yaptığı içindi.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun, bazen kötü düşünmemek lazım. Herkes donadırıcı değil. İnsanların yoğunlukları işleri, acil durumları olabiliyor. Ama birkaç pislik ki sayıları oldukça çoğaldı çünkü hakkettikleri cezaları maalesef almıyorlar, henüz böyle bir yasal düzenlemelere sahip değiliz, bizde sürekli endişeyle yaratıyor, ve insanlara güvenmememize yol açıyor.

Çok geçmiş olsun hocam. Umarım yeniden böyle bir durumla karşılaşmazsınız.

Umarımki tek ben değil kimse yaşamaz, teşekkür ediyorum. Şimdi de aktarılan paranın ne zaman hesabıma düşeceğini bekliyorum resmen rezillik ya adam onayı vermiş o tuşa manuel olarak girip basılmış yani e aktarsana direk hesaba kullanıcıyı bekletmeye devam etmenin sebebi nedir sahibinden.com diye sormazlar mı adama. Bir daha tövbe sistemimin bir parçasını yükseltmeye karar verdiğim zaman ilk önce parçanın parasını denkleştirip aldıktan sonra boşa çıkan parçayı ancak öyle koyarım sahibindene acı bir tecrübe oldu benim için. 2023 de yaşıyoruz, 2023 de yaşıyoruzda sahibinden sitesi kaç yılında yaşıyor onu bilemiyorum teşekkür ediyorum tekrardan.

Geri
Yukarı