Paramı nasıl harcamalıyım?

Eğer takı seviyorsan:
Öğrenci olduğu için saate falan gerek yok bence. Ders çalışıyorsa kitap lazım olunca almak için (YKS'ye hazırlanırken veya LGS.) kartında falan tutsa yeter. Papara Black Card sipariş et internetten. Onun dışında oyun oynuyorsa ekipman alabilir, ikinci el almasını öneririm sahibinden.com üzerinden GET ile.

Öğrenci olduğu için saate falan gerek yok bence. Ders çalışıyorsa kitap lazım olunca almak için (YKS'ye hazırlanırken veya LGS.) kartında falan tutsa yeter. Papara Black Card sipariş et internetten. Onun dışında oyun oynuyorsa ekipman alabilir, ikinci el almasını öneririm sahibinden.com üzerinden GET ile.
Dostum sadece tavsiye verdim. Tercih konu sahibinin...

Hocam ben mantıksız olduğunu söyledim. Düzenli bir geliri yok zaten, arada bir harçlık aldığını söylüyor. Gidip 600 TL'lik saat alması mantıksız.
Yüklü bir birikimi tek seferde harcamayı severim şahsen. Görüşünüze saygım sonsuz. Kolay gelsin.

Selamlar uzun süredir (5-6) ay kadardır biriktirdiğim bir param var 500 TL civarı karne hediyesiyle beraber bir de bozukluklarla 600e tamamlanır param 1 aydır falan öyle duruyor neye harcasam diye düşünüyorum ekipman alsam desem gene fiyatlar uçmuş yani karar veremiyorum tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.

Selamlar, eğer fiziki bir ürün alırsanız onda da bunu nereden aldın sorusu gelecektir. Eğer 18 yaşından büyükseniz bir banka hesabı açıp oradan birikim hesabı açmanızı paranızı orada biriktirmenizi öneririrm.
#Yatırım tavsiyesi değildir#

Yeni konular

Geri
Yukarı