Paran varsa orijinal al paran yoksa almaya zorlamayıp korsan indir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu çok boş bir konu neden onaylandı ki? Bu arkadaşın mantığı ile ben uçağa binmek istiyorum ama bilet param yok o zaman bende iniş takımlarına kaçak girip uçacağım.

Kaynak kısmı konusunda anlamsız oluyor. Sınırsız kaynak, sınırsız miktarda ürünü olan bir şeyi korsan kullanmak kişiden bir şey eksiltmiyor, araba çalmak karşıya zarar veriyor.

Ek olarak oynadıktan sonra alması ile aldıktan sonra oynaması arasındaki tek fark kişinin korsan kullanmak için çektiği amelelik ve girdiği risktir.
Bu kafayla para kopyalamak da hirsizlik degil. Illegal is yapiyorsunuz iste, bosa yirtinmayin.

50 kere yazdik, korsan hirsizliktir. Paran yoksa oynamazsin.

Epic Games her hafta bedava oyun dağıtıyor, zahmet edip onları toplasınlar. Ben 2 ayda bayağı güzel oyunlar aldım. Şurada 1 saat oyun yapmaya kalksanız ve oyununuz indirime girse dünyayı yıkarsınız. Ben korsana destek vermediğim için, ve oynamak istediğim bir sürü oyun olduğu için sistem paradan 500 TL kıstım.

Kaynak kısmı konusunda anlamsız oluyor. Sınırsız kaynak, sınırsız miktarda ürünü olan bir şeyi korsan kullanmak kişiden bir şey eksiltmiyor, araba çalmak karşıya zarar veriyor.

Ek olarak oynadıktan sonra alması ile aldıktan sonra oynaması arasındaki tek fark kişinin korsan kullanmak için çektiği amelelik ve girdiği risktir.
Arkadaş burada moderatör arkadaşın verdiği örneğe saçma demiş. Korsanı desteklememiş. Sanırım yanlış anladınız boşuna linç ediyorsunuz.

Korsan yaymaya çalışmıyorum, paramız varsa, uygunsak alabiliriz değil mi?

Adam belki uygun değildir. Oyunu denemek istiyordur. AMA bazı insanlar zorlar orijinal al diye.

Para birikince alacaktır. Sonsuza kadar korsan oynayacaksa ayrı ama. "Emeğk hırğızlığı" diye bağırıyorsunuz ama durum yok ne yapalım?

Bazıları da " Parağn yoğksa oynamağ " der.

Niye oynamasın? Alırsa telafi olur tabii ki de.

Notch hatta oyunumu korsan indirseniz bile sadece oynayın demiştir.
Parası yoksa o bilgisayarı nasıl aldı ?
Tamam 1000-1500TL ile bilgisayar toplamışsındır git eski oyunları korsan indir de gidip 3000-5000 hatta 10000TL ile PC toplayıp sonra oyuna verecek param yok demesin lütfen. O bilgisayara o paraları veren adam oyuna da verir ama vermek istemiyorlar.

Bu tarz hit toplayan konular neden onaylanıyor? Forumda 500 defa açılıp, asla bir sonuca varılamadı. Kim ne istiyorsa onu yapsın.
Yönetimin hatası. Üye olalı 1 ay olmamış, 100 tane mesaj yazmamış üye gelip bir konu açarak ortalığı karıştırıp tüyüyor. Bunların amacı da zaten bu. Ya da kendileri gibileri bulmaya çalışarak bir nevi kendilerini toplu şekilde avutuyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı