Paranormal olaylar gerçek midir?

OLED'e uyuyamıyorum nedense az bir şey bir yerden gözüme yatarken ışık gelse uyuyamıyorum gece lambası var hemen başımda oda yanık olunca uyuyamıyorum:[

Hocam benim de öyle sorunlarım vardı. Gece uyanınca halüsinasyon görüyordum evdeki eşyaları insan suratına vs benzetiyordum. Zaman ilerleyince geçti.

Hocam benim de öyle sorunlarım vardı. Gece uyanınca halüsinasyon görüyordum evdeki eşyaları insan suratına vs benzetiyordum. Zaman ilerleyince geçti.
Evet hatta bi gece uyandım geçen doğruldum yatakdan sonra dümdüz karşımda dikilmiş simsiyah bi adam bana bakıyodu sonrasını hatırlamıyom bi kere dahada yine aynı kalktım sonra tam karşımdada pencere var ordan baktım çeşme var baya ilerde yol kenarinda ordaki tepede beyaz torba varmış bende onu slenderman yuzune benzettim gece korkudan uyuyamadım ama sabah kalkıp baktım torba oldugunu öğrendim.

Evet bende izlediğim gece korkuyom bi süre hiç izlemeyince öle şeyler geçiyo.

Evet hatta bir gece uyandım geçen doğruldum yatakdan sonra dümdüz karşımda dikilmiş simsiyah bir adam bana bakıyordu sonrasını hatırlamıyorum bir kere daha da yine aynı kalktım sonra tam karşımdada pencere var oradan baktım çeşme var bayağı ileride yol kenarinda oradaki tepede beyaz torba varmış bende onu slenderman yuzune benzettim gece korkudan uyuyamadım ama sabah kalkıp baktım torba oldugunu öğrendim.

:D Bende bir keresinde misafirliğe gittiğimde aynı olayı yaşamıştım (ormanlık yakınındaydı)

Geri
Yukarı