Pardus kullanılır mı?

HamitizmForever

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda katıldığım bir programda toplantı gerçekleştirdik ve Pardus'un geliştiricileri olsun, bölüm yöneticileri olsun 2-3 isim aramızdaydı. Pardus'u kullanıp Türk yapımı programlara destek vermemizin daha iyi olduğunu konuştuk, lafı çok uzatmayacağım ve içine de çok girmek istemiyorum. Sizce Pardus kullanılır mı? Son sürümde çok geliştiğini söylediler. Ayrıca yanıt yazarken başlığa odaklanırsanız daha iyi verim alabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda katıldığım bir programda toplantı gerçekleştirdik ve Pardus'un geliştiricileri olsun, bölüm yöneticileri olsun 2-3 isim aramızdaydı. Pardus'u kullanıp Türk yapımı programlara destek vermemizin daha iyi olduğunu konuştuk, lafı çok uzatmayacağım ve içine de çok girmek istemiyorum. Sizce Pardus kullanılır mı? Son sürümde çok geliştiğini söylediler. Ayrıca yanıt yazarken başlığa odaklanırsanız daha iyi verim alabiliriz.

Bildiğim Pardus işletim sistemi yanılıyorsam düzeltin pek tavsiye etmem ama eğer iş yerinde istiyorlarsa geçin.

Bence kullanılmaz. Pardus yerine kullanılabilecek onlarca daha iyi dağıtım var.

Pardus kullanacağına Debian ya da Linux Mint kullan daha iyi. Geliştirilmesi de durdurulmuş ayrıca.
Geliştirilmesi durmadı eskiden kendi tabanı vardı şuan Debian temelli.

Bir sey, sadece yerli olsun diye yapiliyorsa o sey iyi degildir.

Geri
Yukarı