Pardus'a geçmeli miyim?

Zevahir

Kilopat
Daha fazla  
Pardus'a geçmeyi düşünüyorum. Ama tam emin olamadım. YouTube'da Pardus'la ilgili pek bir şey de bulamadım. Şu video hoşuma gitti ama anlattıkları ne kadar doğru tam emin olamadım. Üniversite- grafik tasarım öğrencisiyim. Oyunla falan pek işim olmaz. Daha çok grafik tasarım programları kullanıyorum. Sizce geçmeli miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende tam onu dicektim.Sistemin macOS destekliyorsa şiddetle tavsiye ederim bende dualboot macOS kullanıyorum oyunları Win üzerinden, tasarım ve yazılım program işlemlerimi macOS üzerinden gerçekleştiriyorum.

Sadece şerh düşmek amacı ile yazıyorum, kimseye Gnu/Linux kullanın her şey çok güzel olacak demiyorum baştan belirteyim.

Gnu/Linux için Adobe programları olmayabilir, ancak sadece "Gimp" ile sınırlı değil. Açık veya kapalı kaynak pek çok alternatif var. Adobe'nin Gnu/Linux için destek vermemesi kendi sorunu.

Bazı örnekler:

Pardus'a geçmeyi düşünüyorum. Ama tam emin olamadım. YouTube'da Pardus'la ilgili pek bir şey de bulamadım. Şu video hoşuma gitti ama anlattıkları ne kadar doğru tam emin olamadım. Üniversite- grafik tasarım öğrencisiyim. Oyunla falan pek işim olmaz. Daha çok grafik tasarım programları kullanıyorum. Sizce geçmeli miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardus devlet destekli geliştirilen ve Debian tabanlı bir GNU/Linux dağıtımı. Devlet destekli olduğu için kullanmanızı tavsiye etmem. Dünya çapında yaygın ve iyi bilinen dağıtımları kullanabilirsiniz:

• Ubuntu
    • Kubuntu
    • Lubuntu
    • Xubuntu
    • Ubuntu MATE
  • Debian
  • Fedora
  • openSUSE
  • CentOS (sunucular için)
  • Kali Linux
  • Linux Mint
  • elementary OS
  • Manjaro Linux
  • SteamOS (Valve´ın geliştirdiği GNU/Linux dağıtımı)
  • Linux Lite
  • Raspbian
  • PureOS
  • Trisquel
  • Arch Linux (uzmanlar için)
  • Slackware Linux (uzmanlar için)
  • Gentoo (uzmanlar için)

Daha başka yüzlerce dağıtım mevcut. Ancak en popüler dağıtımlar bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı