Paris'te öğretmen başı kesilerek öldürüldü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin kendi seçimi olduğu doğru ama ister kabul edin, ister etmeyin. Ateistler veya deistler, diğer dinlere mensup olan insanlardan kat ve kat daha iyi insanlar. ;)

Ya arkadaşım nereden biliyorsun ben müslümanım ateistlerden daha mı kötüyüm şimdi gayet konu net?

Fransa, İngiltere yıllarca Afrika'daki müslümanları sömürdü ve binlerce insanı katlettiler. Bugün bir fransız öldürüldü diye haber oluyor. Ulan ne güzel İstanbul be.

Ben şunu anlamıyorum Türkiye'de iki kişi birbirini öldürünce "Bulgar göçmeni, Kürt, Çerkes, Kırgız" asıllı diye vurgu yapılmazken bu Fransa niye topu başka ülkelere atıyor onu çözemedim. E adam senin ülkenin vatandaşı sokakta "ben Fransızım" diye geziyor. Ama cinayet işleyince "ov Çeçen, ov müslüman".
Tüm Müslümanlar teröristtir algısı yaratacak bir haber daha işte.

Tüm Müslümanlar teröristtir algısı yaratacak bir haber daha işte.

Bu onların hatası mı? Müslüman ülkelerin beceriksizliği. Kimisi Amerika'nın köpeği, kimisi İngiltere'nin. Bu algının önüne geçemiyorlar. Bu algıyı onların önüne altın tepsi ile sunuyorlar. Görüyoruz Filistin'in, Suriye'nin halini. Adam akıllı birlik olup, bir şey yapamıyorlar. Arıkan ve Doğu Türkistan'ın hali de ortada. Ne Türk, ne de Arap devletlerinden bir halt olmaz bu tür konularda. Bazıları Müslüman diye geçinip, saraylarda oturuyor ve bu tipleri destekleyen Müslümanım diye geçinen adamlar var. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı