Partition Magic Windows 7 Uyumlu Sürüm

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
Katılım
12 Haziran 2011
Mesajlar
14.712
Beğeniler
6.497
Yer
Nebuchadnezzar
Bakın, boşuna uğraşıyorsunuz. Bir sürücü Bitlocker ile şifrelendi mi o dosyalar ancak yine Bitlocker şifresi ile açılabilir. Artık veri kurtarma programları hiçbir işe yaramaz. Kurtardığınız veriler de şifrelenmiş olacaktır ve hiçbir işinize yaramazlar! Gördüğünüz gibi açılmazlar.

Zaten ben oldum olası bu sürücü şifreleme olayına anlam verememişimdir. Kardeşim, bu özellik iş dünyası için düşülmüş. Sana ne sürücüyü şifrelemekten. Çok mu önemli bilgilerin var da şifreliyorsun? 10 yıldan beri PC dünyasındayım, 10 yıldan beri bu şifreleme ve sonrasında verileri kaybedip yakınma olaylarını görürüm.

Elveda deyin verilerinize. Yeni bir sayfa açın. Bir daha da arkadaşlarınızdan tavsiye alırken daha dikkatli olursunuz. Ya da size bir tavsiye, kendiniz araştırmadan, ya da bize sormadan program kullanmayın...
 

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Katılım
22 Haziran 2011
Mesajlar
30.031
Çözümler
11
Beğeniler
24.781
Yer
İstanbul Türkiye

sinan435

Decapat
Katılım
9 Haziran 2015
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Merhabalar,

Win7 starter kullanıcısıyım ve sadece C: olarak hdd'yi kullanıyorum. Format atmadan diskimi bölümlendirmek istiyorum. Sistemin kendi hard disk oluşturma ve bölümlendirme tool'undan denedim ancak 400 gb boş olan diskimden sadece 5-6 gb kadar izin veriyor.

EaseUS Partition Manager ile denediğimde de bilgisayar kapanıp açılırken hata veriyor " EaseUS Partition Manager is aborded" diye ve bilgisayar açıldığında hiçbir değişme olmuyor. Disk birleştirme programlarını kullandıktan sonra da denedim, hiçbir şey değişmedi.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 
Yukarı