Partition Magic Windows 7 Uyumlu Sürüm

Bakın, boşuna uğraşıyorsunuz. Bir sürücü Bitlocker ile şifrelendi mi o dosyalar ancak yine Bitlocker şifresi ile açılabilir. Artık veri kurtarma programları hiçbir işe yaramaz. Kurtardığınız veriler de şifrelenmiş olacaktır ve hiçbir işinize yaramazlar! Gördüğünüz gibi açılmazlar.

Zaten ben oldum olası bu sürücü şifreleme olayına anlam verememişimdir. Kardeşim, bu özellik iş dünyası için düşülmüş. Sana ne sürücüyü şifrelemekten. Çok mu önemli bilgilerin var da şifreliyorsun? 10 yıldan beri PC dünyasındayım, 10 yıldan beri bu şifreleme ve sonrasında verileri kaybedip yakınma olaylarını görürüm.

Elveda deyin verilerinize. Yeni bir sayfa açın. Bir daha da arkadaşlarınızdan tavsiye alırken daha dikkatli olursunuz. Ya da size bir tavsiye, kendiniz araştırmadan, ya da bize sormadan program kullanmayın...

Merhabalar,

Win7 starter kullanıcısıyım ve sadece C: olarak hdd'yi kullanıyorum. Format atmadan diskimi bölümlendirmek istiyorum. Sistemin kendi hard disk oluşturma ve bölümlendirme tool'undan denedim ancak 400 gb boş olan diskimden sadece 5-6 gb kadar izin veriyor.

EaseUS Partition Manager ile denediğimde de bilgisayar kapanıp açılırken hata veriyor " EaseUS Partition Manager is aborded" diye ve bilgisayar açıldığında hiçbir değişme olmuyor. Disk birleştirme programlarını kullandıktan sonra da denedim, hiçbir şey değişmedi.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı