Passat vs SuperB vs civic

Honda civic yakıt tüketimi çok fazla diye biliyorum yol yaptığız zaman masraflı olabilir.
TR'de 200'ün çok işe yarayacağını sanmıyorum :)

Şimdiki zamanda devlete para gitsin diye her yere radar koydular.
Bizim bura düm düz sahil yolu 200 kmh ile gitmek müsaitken 70 kmh sınırı ve üstüne radar koymuşlar.

Honda civic yakıt tüketimi çok fazla diye biliyorum yol yaptığız zaman masraflı olabilir.

Şimdiki zamanda devlete para gitsin diye her yere radar koydular.
Bizim bura düm düz sahil yolu 200 kmh ile gitmek müsaitken 70 kmh sınırı ve üstüne radar koymuşlar.
Yaşadığım şehir de pek radar yok açıkçası özellikle bazı alanlarda istediğim kadar hızlanabiliyorum zaten rahat bir yerdeyim.
Şimdiden hayırlı olsun, amaç aile arabası değilse farklı modeller de düşünülebilirdi ama Sedan bakıyorsunuz sanırım, tekrardan hayırlı olsun. Fiyatına göre premium hissini veren bir araba.
Daha önce SUV ve ticari araç denedim ancak nedense Sedan daha keyifli geliyor.Ailecek çok fazla gezmiyoruz ama yine de bu kadar büyük araçlar çok rahat oluyor.Teşekkür ederim :)

Passat çöp bir araç fiyatını kesinlikle(bana göre) hak etmiyor. SuperB mantıklı bir araç, Civic'e gelirsek tasarımını hiç beğenmiyorum yeni kasalarına çok gereksiz saçma sapan eklentiler koymuşlar araca. Tavsiyemi isterseniz yeni Elentralar çok şık duruyor ona da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı