Talisman vs SuperB vs Passat

SuperB tamamen fiyatına göre fena donanım veriyor.
Talisman ise hakettiği değeri görmüyor ve motor olarak ve multimedya olarak kötğ.
SuperB mi passaf mı dersen.
Çoğu parçaları aynı ve aynı grup zaten ama daha ucuz fiyata daha fazla opsiyon alabildiğin için SuperB alabilirsin.
Piyasa istiyorsan hızlı satma ve değerlenme konusunda Passat almak daha mantıklı.
Kime sorarsan sor talisman mı Passat mı SuperB mi diyr herkes Passat der.
Mesela SuperB'in bagajı çok iyi yükleme kapasitesi olarak.
Passat'ın da aşa kalır yanı yok litre olarak.
Fakat SuperB'in bagajı komple camla açıldığı için daha iyi.
Ama almadan vazgeçilmez *** renosu yine alınmaz bence onun yerine SuperB alırım. Daha fazla param varsa da Passat.
Tasarım ne kadar göreceli olsa da tasarım olarak Passat derim hele bir rline olsa düşünemiyorum bile.

@audiseverim

SuperB tamamen fiyatına göre fena donanım veriyor.
Talisman ise hakettiği değeri görmüyor ve motor olarak ve multimedya olarak kötğ.
SuperB mi passaf mı dersen.
Çoğu parçaları aynı ve aynı grup zaten ama daha ucuz fiyata daha fazla opsiyon alabildiğin için SuperB alabilirsin.
Piyasa istiyorsan hızlı satma ve değerlenme konusunda Passat almak daha mantıklı.
Kime sorarsan sor talisman mı Passat mı SuperB mi diyr herkes Passat der.
Mesela SuperB'in bagajı çok iyi yükleme kapasitesi olarak.
Passat'ın da aşa kalır yanı yok litre olarak.
Fakat SuperB'in bagajı komple camla açıldığı için daha iyi.
Ama almadan vazgeçilmez *** renosu yine alınmaz bence onun yerine SuperB alırım. Daha fazla param varsa da Passat.
Tasarım ne kadar göreceli olsa da tasarım olarak Passat derim hele bir rline olsa düşünemiyorum bile.

@audiseverim
Talisman'a motor olarak kötü demek mi? Renault, dünyanın en kaliteli seri üretim motor üreticisidir.

Geri
Yukarı