Paten parkındaki terbiyesiz çocuk

Ah keşke benim teyzem olsa parka çağırsa. 16 yaşında değil 30 yaşında adam el kaldırmaya teşebbüs etse o elini bir tarafına sokardım veya sokmaya çalışırdım. Senin yerine çok utandım, adam orada yeğenine teyzene el kaldırıyor sen orada kös kös oturuyorsun.

Hocam elini kaldırdı bende hemen koşdum bir şey yapmasını bekliyordum, küfür falan etti, o gün seyat etmiştim bir sıkıntı yaşamıştım anne-babamdan azar yemiştim, bir şey olsa yiyeceğim lafları düşündüm, çocuğu döverim sıkıntı değil, dayak yerim gene sıkıntı değil, annemden laf yiyeceğim için, çünkü çocuk başıma bela olacak, o sıkıntı değil beni bayağı kısıtlarlardı.

Nasıl bir insan olduğuna bağlı ben bulaşmak istemiyorum falan diyorsan git şikayette bulun sen gittikten sonra tanıdıklarını da şikayete yolla böyle böyle hayattan soğur o yaratık

Bunun benzeri benim de başıma geldi. Çocuk kavga çıkacağını anlayınca sende bana böyle böyle yaptın dedi. Bende "LAN caz yapma s**rim belanı ha" deyip yapıştırdım.

Hocam elini kaldırdı bende hemen koşdum bir şey yapmasını bekliyordum, küfür falan etti, o gün seyat etmiştim bir sıkıntı yaşamıştım anne-babamdan azar yemiştim, bir şey olsa yiyeceğim lafları düşündüm, çocuğu döverim sıkıntı değil, dayak yerim gene sıkıntı değil, annemden laf yiyeceğim için, çünkü çocuk başıma bela olacak, o sıkıntı değil beni bayağı kısıtlarlardı.
Bir şey yapmadığın için laf yemen gerek bence.

Geri
Yukarı