Payday 2 Ücretsiz Oldu

Zaten ölmüş bir oyun, sırf yeniden ayağa kaldırmak için bedavaya dağıtıyorlar. Çok komik gerçekten, aktif oyuncu sayısı 10 Bin'in altına düştüğü an bedava yaptılar oyunu ve Payday 3'ü bile Epic Games'e koymuşlar, Payday'i geliştiren kişiler kesinlikle kitlesine sadık kalmayan kişiler ve bunu zaten önceden de belli etmişlerdi. Ayrıca Steam versiyonunu tamamen bozmuşlar şu an hiçbir şekilde mod yapılamıyor ya da oyunlara girilemiyor.

Son düzenleme:
4 GB RAM gereksinimli oyun 83GB, yüklemeye değeceğini sanmıyorum.

4 GB RAM mi? Komikmiş :D RTX 3080 Ti ve i7 13700K'sı olan bir kişi bile bu oyunda 60 FPS'in altına düşüyor en yüksek zorlukta.

Zaten ölmüş bir oyun, sırf yeniden ayağa kaldırmak için bedavaya dağıtıyorlar. Çok komik gerçekten, aktif oyuncu sayısı 10 Bin'in altına düştüğü an bedava yaptılar oyunu ve Payday 3'ü bile Epic Games'e koymuşlar, Payday'i geliştiren kişiler kesinlikle kitlesine sadık kalmayan kişiler ve bunu zaten önceden de belli etmişlerdi. Ayrıca Steam versiyonunu tamamen bozmuşlar şu an hiçbir şekilde mod yapılamıyor ya da oyunlara girilemiyor.
Hocam son argümanınız nerden geliyor ben günlük oynuyorum, modlarım var, lobilerdende atılma sorunum yok?

Zamanında Steam'de 2₺ye satılmış bir oyun. Daha 2 gün önce geriye kalan silah DLC'lerini aldım.

Bari paket versiyonu verseler, sadece temel oyunu veriyorlar:
1686289944648.png

Hocam son argümanınız nereden geliyor ben günlük oynuyorum, modlarım var, lobilerdende atılma sorunum yok?

Topluluğun hepsi sorun yaşıyor ve siz yaşamıyorsunuz, peki. Son dakika güncellemesi superblt güncellenmiş o yüzden şu an modlar çalışıyor fakat bu güncelleme 2015 crime Fest'inden beri oyuna gelmiş en kötü güncelleme.

Topluluğun hepsi sorun yaşıyor ve siz yaşamıyorsunuz, peki. Son dakika güncellemesi superblt güncellenmiş o yüzden şu an modlar çalışıyor fakat bu güncelleme 2015 crime Fest'inden beri oyuna gelmiş en kötü güncelleme.
Hocam gatekeeping yapmanın hiçbir sebebi yok. Yeni oyunculara yapılan nefreti hiçbir zaman anlayamayacağım. Zaten 500bin gelse 450bin düşücek, kalan 50bin ya oynar 1 2 hafta ya da bırakır. Zaten bu olay PD3 pazarlamak için yapılmış birşey. Zamanında 5 milyon kopya dağıttılar, gene ağlamıştı millet. He ama epic ten alanların sadecee epic te oynayabilmesi olayı doğru ise saçma cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı