PC açıldığında fazla ses geliyor ve susuyor

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Arkadaşlar PC daha yeni. 1 Aylık falan. Konu çok önemli değil, meraktan soruyorum.
Bilgisayarı açıyorum 3 Saniye falan bir fan sesi çıkıyor ve hemen susuyor. Neden oluyor bu? Sanki içini temizliyor gibi. Normal bir şey mi?

Sistem:
  • GTX 1650S
  • R 3 3100
  • 8 GB RAM
  • 240 GB SSD
  • 1 TB HDD
  • A320M-F
  • Frisby kasa ve PSU

Şu an güç kaynağını değiştiremeyiz. Şimdiden söyleyeyim yani, dandik olduğunu biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PC daha yeni. 1 aylık falan. Konu çok önemli değil, meraktan soruyorum.
Bilgisayarı açıyorum 3 saniye falan bir fan sesi çıkıyor ve hemen susuyor. Neden oluyor bu? Sanki içini temizliyor gibi. Normal bir şey mi?

sistem:
  • GTX 1650S.
  • R 3 3100.
  • 8 GB RAM.
  • 240 GB SSD.
  • 1 TB HDD.
  • A320M-F.
  • Frisby kasa ve PSU.

Şu an güç kaynağını değiştiremeyiz. Şimdiden söyleyeyim yani, dandik olduğunu biliyorum.

Ben de ilk aldığımda öyle bir ses yapmıştı ilk çalıştığında o gündür bu gündür 8 yıldır aynı şeyi yapıyor.

Fanlar tam güç veriyor. PSU'yu falan değiştirmeyin ne alaka. Sorun yok. PSU'yu değiştirirseniz bu sorun ortadan kalkmaz. Ama dandik PSU zararlıdır.

Arkadaşlar PC daha yeni. 1 Aylık falan. Konu çok önemli değil, meraktan soruyorum.
Bilgisayarı açıyorum 3 Saniye falan bir fan sesi çıkıyor ve hemen susuyor. Neden oluyor bu? Sanki içini temizliyor gibi. Normal bir şey mi?

Sistem:
  • GTX 1650S
  • R 3 3100
  • 8 GB RAM
  • 240 GB SSD
  • 1 TB HDD
  • A320M-F
  • Frisby kasa ve PSU

bendede öyle oluyo pc yi ilk açtığında tam güç vererek fanları döndürüyor onda bi sıkıntı yok

Geri
Yukarı