Çözüldü PC açıldıktan sonra ekran gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

preyy

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
1 Hafta önce başladı PC'yi açıyorum normal bir şekilde şifre ekranı geliyor 3 sn sonra ekran kapanıyor PC çalışmaya devam ediyor restart atınca PC'ye ancak sorun çözülüyor ve her açılışta oluyor. Bunun çözümü nedir?

Çözüm
Sorunumu şöyle çözdüm: DDU'dan AMD Radeon'ı silip temiz kurulum yaptım.
Sorunumu şöyle çözdüm: DDU'dan AMD Radeon'ı silip temiz kurulum yaptım.
Hocam sorunu çözdüğüne emin misin? Ben de şu an aynı problemi yaşamaktayım. BIOS downgrade edince sorun 3-4 gün kadar olmadı fakat şimdi tekrar başladı. AMD RX 580 kullanıyorum ben de. Sorun tekrar ederse yazar mısın lütfen buraya yine?

Hocam sorunu çözdüğüne emin misin? Ben de şu an aynı problemi yaşamaktayım. BIOS downgrade edince sorun 3-4 gün kadar olmadı fakat şimdi tekrar başladı. AMD RX 580 kullanıyorum ben de. Sorun tekrar ederse yazar mısın lütfen buraya yine?

Sorununuz Windows yükleme ekranından sonra gri ekranda kalması mı? Eğer oysa aynı şeyi RX 570 kartta bende yaşıyorum. Sizde de oluyorsa Driver hatası olabilir arkadaşın dediği gibi.

Evet, sorunum çözüldü. Şu an sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı