PC açıldıktan sonra görüntü gidiyor

furk4n_oztrk.61

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı açıyorum, şifreyi giriyorum tumleç dönüyor biraz bekliyor sonra siyah bir ekran geliyor, ondan sonra ekran komple kapanıyor. Kasa çalışmaya devam ediyor. Neden yapar böyle?

Dediğim gibi PSU veya anakart sorunlu bir problem muhtemelen.
Reis bilgisayarciya götürdüm baktı 1 gün sonra gittim almaya hatayı yaptım dedi ayarlarını yaparken ekran tekrar gitti dedi ne yapmam gerekiyor dedim anakarti değiştir dedi eve geldim anakart ta işlemcinin takıldığı yerde ki pinlerden 3 4 tanesi yamulmuş bunun la bi alakası olabilir mi

Reis bilgisayarciya götürdüm baktı 1 gün sonra gittim almaya hatayı yaptım dedi ayarlarını yaparken ekran tekrar gitti dedi ne yapmam gerekiyor dedim anakarti değiştir dedi eve geldim anakart ta işlemcinin takıldığı yerde ki pinlerden 3 4 tanesi yamulmuş bunun la bi alakası olabilir mi
Evet olabilir. sorunun kaynapı muhtemelen orası

Evet olabilir. Sorunun kaynapı muhtemelen orası.

Bir bakayım düzeltmeye çalışayım inşallah odur da anakart masrafı çıkartmaz.

Evet olabilir. Sorunun kaynapı muhtemelen orası.

Reis uğraştım pinlerle. Birini düzelttim de diğerinin ki tam olmadı gibi. Biraz belli oluyor yamuk olduğu. Taktım kasaya Power verdim ilkinde fan döndü kapandı sonra kendi açıldı 2 tane kısa bip verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir bakayım düzeltmeye çalışayım inşallah odur da anakart masrafı çıkartmaz.

Reis uğraştım pinlerle. Birini düzelttim de diğerinin ki tam olmadı gibi. Biraz belli oluyor yamuk olduğu. Taktım kasaya Power verdim ilkinde fan döndü kapandı sonra kendi açıldı 2 tane kısa bip verdi.

Hocam pinlerin fotoğrafını çekip atma imkanınız var mı? Bir bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı