Çözüldü PC açılıyor ama görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İsmail yt

Centipat
Arkadaşlar bilgisayarın güç düğmesine basıyorum fanlar falan dönüyor ama görüntü gelmiyor bir de kendi kendine kapanıp açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu yıllar önce yaşamıştım. PSU'da sorun vardı benim. Garantisi vardı teknik servise verdim ve yenisini verdiler. Bendeki problem PSU'dan kaynaklıydı. Seninki de kesin PSU diyemem. Ama şansın varsa başka bir PSU ile sistemini açmayı dene. En azından problemin PSU'dan mı olduğunu anlamış olursun.
Aynı sorunu yıllar önce yaşamıştım. PSU'da sorun vardı benim. Garantisi vardı teknik servise verdim ve yenisini verdiler. Bendeki problem PSU'dan kaynaklıydı. Seninki de kesin PSU diyemem. Ama şansın varsa başka bir PSU ile sistemini açmayı dene. En azından problemin PSU'dan mı olduğunu anlamış olursun.

Çözüm
Arkadaşlar bilgisayarın güç düğmesine basıyorum fanlar falan dönüyor ama görüntü gelmiyor bir de kendi kendine kapanıp açılıyor.
Ram in yerine tam oturup oturmadığını kontrol et inşallah sorunun budur çünkü yarım takılı ramlar bilgisayarın açılıp görüntü gelmemesine neden olur ve bilgisayar açıkken hafif masa oynatırsan bilgisayar kapanır.

Öncelikle sistem hakkinda yeterli bilgi vermemissiniz , eger ki daha önce sorunsuz calisiyorsa ve birden hic bir belirti bile vermeden PC acilmiyorsa PSU da sorun vardir icini acip Kondensatörlerin sisip sismedigine bakin imkaniniz varsa baska bir PSU ile deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı