PC bir anda yavaşladı

ardaby

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC bir anda yavaşladı. Google'da sayfaları geç açılmaya başladı. İnternettendir dedim; 20Mbps dowload var. Kasadan desek, kasanın içi tertemiz ve hiç fiziksel temasım yok zaten. Sizce neden olur bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işin yenisi yok kardeşim PC'si bozulmuş, yavaşlamış sistem özelliklerini vermeden nasıl yardım edebiliriz bu sadece Technopat için geçerli bir kural değil ki düşün biraz.
Teknik özelliklerini vermesin demiyorum zaten. Sadece bir sorun yaşamış belli ki korkuyor ve hemen bir foruma üye olup konu açıyor. Sonra çözüm için dört gözle beklerken bir üye gelip yardımcı olmak yerine 'aşırı komik' bir espri yapıyor. Biraz empati kur dostum. @19237539300 istediğin beğenileri topladın sanırım, her teknik destek konusuna aynısını at biraz daha güleriz.

Son düzenleme:
Artı -2 Eksi
Bu işin yenisi yok kardeşim PC'si bozulmuş, yavaşlamış sistem özelliklerini vermeden nasıl yardım edebiliriz bu sadece Technopat için geçerli bir kural değil ki düşün biraz.
Eki Görüntüle 749039
Ya siz istem özelliklerini napıcaksınız ben pv yavaşladı diyorum fiziksel temasın yok diyorum siz hala sistem özellikleri diyorsunuz ne alaka

Geri
Yukarı