PC hikaye bazlı oyun önerisi

yigidyum

Kilopat
Moderatör
Makaleler
1
Dün Fahrenheit Indigo Prophecy'i bitirdim, ve beni çok etkiledi. Daha fazla bu tür oyunlar oynamak istiyorum. Var mı güzel hikaye bazlı oyun önerileriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
The Walking Dead olabilir. Eğer PlayStation 3 veya 4 varsa Heavy Rain ve Beyond: Two Souls'a bakmanızı öneririm.

Sizin oynadığınız oyuna baktım bayağı iyiymiş. Üstelik 3,60 TL! En kısa sürede kütüphaneme eklemeliyim.

The Walking Dead olabilir. Eğer PlayStation 3 veya 4 varsa Heavy Rain ve Beyond: Two Souls'a bakmanızı öneririm.

Sizin oynadığınız oyuna baktım bayağı iyiymiş. Üstelik 3,60 TL! En kısa sürede kütüphaneme eklemeliyim.
Öneriniz için teşekkürler. Ben zaten söylediğim oyunu uzun zamandır almak istiyordum. Bir de üstüne indirime girince hemen aldım. 2 günde falan bitiyor oyun zaten. Ama cidden oyun tam bir baş yapıt. İyi eğlenceler :)

Life is Strange serisi bana hiç güzel gelmedi. Sinematikler aşırı uzun oyun değilde film oynuyormuşum gibi. Yine de bakabilirsiniz çoğu kişi beğeniyor oyunu. Benim önerim ise Mafia 2 olur gerçekten izlemediyseniz sonu sizde çok büyük merak uyandıracaktır.

Eğer lore seviyorsan ve oyunun 3d olması zorunlu değilse Hollow Knight'a bakabilirsin. Mükemmel bir hikayesi var, ve çizimler muhteşem, mekanikler çok iyi ve oyun gerçekten zor. İlk bitirdiğimde nasıl hissettiğimi anlatamam...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı