PC için en iyi Windows 7 ISO'su

Atlas0

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Windows 10 kullanıyorum ve gerçekten çok kasıyor ben de performans artışı için Windows 7'ye geçme kararı aldım (oyuncu bir insan olmasam Linux'a geçecektim ama oyuncu olduğum için geçemiyorum). İşin özeti bildiğiniz sağlam Windows 7 ISO'su var mı :D.

Buradan bakabilirsin.

Windows 8.1'i neden atladınız? Kendisi en azından Microsoft tarafından hala destek alan bir işletim sistemi. Ek olarak tüm sistem detaylarını belirtmeniz yararınıza olur.

Sağlam Windows 7 lisansları var fakat önerim 8.1'e geçmeniz.

Merhabalar, ben Windows 10 kullanıyorum ve gerçekten çok kasıyor ben de performans artışı için Windows 7'ye geçme kararı aldım (oyuncu bir insan olmasam Linux'a geçecektim ama oyuncu olduğum için geçemiyorum). İşin özeti bildiğiniz sağlam Windows 7 ISO'su var mı :D.

8.1 geç. Bu arada Steam oyuncusuysan GNU/Linux pek zorlamaz seni. Proton diye bir şey var sonuçta.

Oyun için gerekli her şey icinde orijinal en guncel surum Windows 7 destegi bitti umarim korsana girmez.

Windows 8.1 öneririm.
Windows 7 kurmak biraz sıkıntılı.
Nasıl bir sıkıntı?
Windows 8.1'i neden atladınız? Kendisi en azından Microsoft tarafından hala destek alan bir işletim sistemi. Ek olarak tüm sistem detaylarını belirtmeniz yararınıza olur.
RAM: 4 GB 667 MHz.
GPU VRAM: 373 MB.
CPU: AMD E-450 APU with Radeon(tm) HD Graphics.

Dizüstü PC

Geri
Yukarı