PC için en ucuz God of War nereden alınır?

380015

Hectopat
İnternette biraz araştırdım Türk Telekom'un Play Store'unda 298 TL'ye satıyor Steam 329 TL'ye satılıyor. En ucuz etail de buldum279 TL'ye fakat güvenilir mi bir fikrim yok. Başka yerde daha ucuza varsa ve biliyorsanız söylerseniz mutlu olurum.

Başka yerde ucuza ne yazık ki yok. İndirime girerse belki.

Etail e güvenmeyi deneyeceğim bakalım umarım sorun olmaz. Ön sipariş oyunlarına indirim yapmıyorlar genelde Sony hiç yapma taraftarı değil çıkışının belki 1. yılında falan.

Lisede ve üniversitede bende öyle yapıyordum :D

Epic'ten kupon ile 279" a geliyor. Daha ucuzu şu an için mümkün değil.

Buna da bir bakayım.

Technopat sosyalde indirimle satan güvenilir kişilerden alabilirsiniz.

Hesap mı satıyorlar direk.

Epic kuponu GoW için geçerli değil diye biliyorum.

Hmm.

Hayır hocam hesap satmıyorlar. Kendi Steam bakiyesindeki miktarı size indirimli olarak gift atıyorlar. Sizde para olarak banka vs. hesaplarına atıyorsunuz.

Biraz karmaşık geldi hocam teşekkür ederim yine de. Etailden aldım bakalım.

YouTube'da bradalar kanalında yapılan kış indirim videosunda etail resmi satış kanalı demiş. Bir bakın isterseniz.

Satın aldım kod bekliyorum sonuçlarını paylaşırım burada.
Edit güncelleme: Etailden aldım fakat 14 Ocak'ta oyun açıldığında kod verebileceklerini söylediler açıklamada yazıyormuş. Ben nereden bileyim direk kod verilecek sandım. İade istedim 3-4 gün içinde iade edilir dedi. :D

Son düzenleme:
Biraz karmaşık geldi hocam teşekkür ederim yine de. Etailden aldım bakalım.

Satın aldım kod bekliyorum sonuçlarını paylaşırım burada.
Edit güncelleme: Etailden aldım fakat 14 Ocak'ta oyun açıldığında kod verebileceklerini söylediler açıklamada yazıyormuş. Ben nereden bileyim direk kod verilecek sandım. İade istedim 3-4 gün içinde iade edilir dedi. :D
yine siz bilirsiniz hocam. Ben steam'den almıştım. Ama arada fena olmayan fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı