PC için gamepad önerisi

Monster gamepad alabilirsin; 5 aydır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. Kendi usb aparatı var, gayet kolay bağlanıyor ve telefon için de kullanabiliyorsun.

Ben PC için gamepad almak istiyorum. Şu anlık DualShock 4 ile DualSense 5 arasında kaldım. DualSense 5 bütçemi çok zorluyor ama aradaki farka değer mi diye düşünmeden edemiyorum. Siz ne önerirsiniz?

GameSir T4 Pro diye bir gamepad kullanıyorum 500 TL'ye AliExpress'den aldım iki haftada geldi RGB'li şarjıda bayağı gidiyor dongle ile birlikte geliyor ayrıyeten telefon tutacağıyla geliyor Bluetooth ile telefona bağlamak istersen diye.

Ben PC için gamepad almak istiyorum. Şu anlık DualShock 4 ile DualSense 5 arasında kaldım. DualSense 5 bütçemi çok zorluyor ama aradaki farka değer mi diye düşünmeden edemiyorum. Siz ne önerirsiniz?
Hocam ben logitech f710 kullanıyorum ve memnunum. Çok kronik arızası olduğunu söyleyenler var problem yaşayanlar var ama fiyatına göre gerçekten kaliteli olduğunu düşünüyorum (tabi zamlanmıştır şu an). Tuşları sert diyenler olur evet ama kullandıkça yumuşuyor tuşları. Kısaca ben memnunum ama amazondan almanı tavsiye ederim hemen değişim yapıyorlar.

DualSense ve Xbox Controller kullanıyorum ve DualSense'i öneririm. DualShock da alınabilir ama sıfır fiyatını hak etmiyor. Onun yerine PC'ye uyumlu Xbox tipi ucuz yollu gamepad bakabilirsiniz bütçeniz yok ise.

Bende var bu geçen yıl kuponla falan 250 tlye almıştım, şimdi 1200 tl fiyatı var vergiyle güzel kol ama değmez bence
malzeme kalitesi kötü gibi benim ki mi sıkıntılıydı bilmiyorum ama 2 vida yeri içinde kırılmış nasıl oldu bilmiyorum. Hafif bir ölü bölgesi var, arkadaki fonksiyon tuşları güzel düşünülmüş ama yanlışıkla basılabiliyor ve oyuna etki edebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı