PC için gamepad önerisi

Selam, son zamanlarda gamepad arayan birisiyim. Fiyat pek önemli değil. Hissiyatı, titreşimi ve desteklediği oyunlar benim için önemli. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.
Pc için kesinlikle xbox controller.

yav arkadaslar bisey sorcam ben dualshock 5 aldım abi masaüstü kullanıcısıyım lütfen birisi adam akıllı bir bluetooth adaptörü tavsiyesi versin ya elimdeki zırt pırt kopuyo 0 dan baglanıyorum bu sefer oyun kapanıyor artık sinir krizi geçireceğim var mı şöyle düzgün bir önerisi olan arkadaş ya
Amazon.com.tr al bunu, temiz ve güzel

PlayStation kolu asla alma pc ile uyumlu değiller xbox kolu için ben mekanik kollar kullaniyorum bende suan kablolu olarak razer wolverine v2 var kablosuz olarak onerebilecegim razer wolverine v2 pro

Selam, son zamanlarda gamepad arayan birisiyim. Fiyat pek önemli değil. Hissiyatı, titreşimi ve desteklediği oyunlar benim için önemli. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.
PlayStation kolu asla alma pc ile uyumlu değiller xbox kolu için ben mekanik kollar kullaniyorum bende suan kablolu olarak razer wolverine v2 var kablosuz olarak onerebilecegim razer wolverine v2 pro

Son düzenleme:
Gamesir t4 pro 2.4GHz dock la gecikmesiz bir gamepad titresimide yeterli gyro su da var fiyatı da uygun

Son düzenleme:
Selam, son zamanlarda gamepad arayan birisiyim. Fiyat pek önemli değil. hissiyatı, titreşimi ve desteklediği oyunlar benim için önemli. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

PC için alacaksan Xbox Controller almanı tavsiye ederim. DualSense PC de ki çoğu oyunda düzgün bir şekilde oynatmıyor. Belirli oyunların dışındaki çoğu oyunlarda haptic trigger özelliği yok. Steam'den oyun oynayacağını varsayıyorum. Gerçi fark etmez. Benim önerim Xbox Controller olacaktır.

Geri
Yukarı