PC için gamepad önerisi

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
PC: God of War, Spider-Man, ori and the will of the wisp gibi oyunları oynamak için gamepad arıyorum. Daha önce hiç gamepad kullanmadım bundan dolayı aşırı pahalı bir şey almak istemiyorum. Biraz araştırdım fakat internette gamepad ile alakalı çok bir şey bulamadım açıkçası herkes Xbox veya PS kontrolcüsü öneriyor. Klavye mouse gibi marka marka farklı şeyler önerenler çok yok. Bütçem kesin değil arkadaşlar şu anda köşeye attığım 2K param var ancak bu paranın hepsini gamepad için harcamak mantıklı gelmiyor. İnternette Logitech F710 önerileri gördüm cihazın 1K fiyatı var tam istediğim gibi fakat görünüşü aşırı eski ve kötü duruyor. Kısacası daha önce hiç gamepad kullanmamış birisi illa Xbox 9.nesil almak zorunda mı? Yoksa daha bütçe dostu önerileriniz var mıdır? İyi sosyaller.

Zorunda değil tabii ancak PC için kullanabileceğiniz her anlamda en rahat kontrolcülerden biri. Fiyatını hak ediyor, hırpalamadan kullanıldığında çok uzun ömür vadediyor zaten. Bir kontrolcü için pahalı olsada almışken iyisini almak en doğru tercih olur.

Zorunda değil tabii ancak PC için kullanabileceğiniz her anlamda en rahat kontrolcülerden biri. Fiyatını hak ediyor, hırpalamadan kullanıldığında çok uzun ömür vadediyor zaten. Bir kontrolcü için pahalı olsa da almışken iyisini almak en doğru tercih olur.

Bütçen varsa Xbox 9. nesil gamepad alman en mantıklısı olur.

Öncelikle bu kadar kısa sürede dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim. Gaming gecesi diye bir şey söyledi arkadaşım MSI GG Force GC20 V2 Şu ürün saat 10 gibi indirime girecekmiş sanırım, nasıldır acaba? Ayrıca bir arkadaşım da Amazon'da Xbox 9.nesil kollarında bazı renklerde zaman zaman 1600'e düştüğünü indirim geldiğini söyledi. Oluyor mu gerçekten hiç denk geldiniz mi?

Ayrıca bir arkadaşım da Amazon'da Xbox 9.nesil kollarında bazı renklerde zaman zaman 1600'e düştüğünü indirim geldiğini söyledi. Oluyor mu gerçekten hiç denk geldiniz mi?
Evet, yakın zamanda oldu. Yeşil ve pembe rengi için hemde. Ancak bir süredir böyle indirim almadı. Evvelsi gün bir konu görmüştüm. İtopya mavi rengini 1999₺‘ye satıyordu. Hâlâ devam ediyorsa bakılabilir. (Stok Bitmiş) Diğer kontrolcüyü araştırsam da hem hakkında pek bir bilgi sahibi olmadığımdan hemde kullanmadığımdan yorum yapamayacağım.

Hocam sonn bir soru soracağım. Acaba Xbox 9.nesil 1700-1600 civarlarında tekrar indirime girme ihtimali var mıdır? Fikriniz var mı? MSI 1200 vereceğime indirime girerse 400 daha verip Xbox kolu alırım çünkü.

Hiç zannetmiyorum, aksine zam yemesini bekliyorum. GC20 V2 alma şansın varken kaçırma derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı