PC için Mac OS X Çıksın! İmzalayın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Mac OS X PC'ye gelirse, Windows'un en büyük rakibi olacak.
Kesinlikle... Şuan bile hatırı sayılır bir hackintosh kullanıcı kitlesi mevcut. Tek sıkıntı yazılım yelpazesindeki sıkıntı. Ama kullanım arttıkça oda genişleyecektir. Şuan bile bir çok windows uygulamasının muadili mac üzerinde mevcut.

Microsoft'un bu kadar popüler olmasının en büyük nedeni Apple'ın kendi seçtiği donanım haricinde diger donanimları desteklememesidir. Keşke perakende olarak diğer donanimlari destekleyecek işletim sistemini çıkarsada insanlar kullanma fırsatı bulsa. Bende destekliyorum, çok fazla şans mı desem başka birşey mi desem ihtiyacımız var hemde çok. İmzaladım gitti. :)

Ama o zamanda iş Mac olmaktan çıkar. Mac'leri Mac yapan en büyük etken stabilite. Ama şöyle de bir şey söz konusu ki şu haliyle bile yine eskisine göre muazzam derecede donanım desteği var. Yine olsun geliştirilsin tabii ki ama en düzgün çalışabilecek donanımlara destek versin Mac olma vazifesini layıkıyla yerine getirsin değil mi ama... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı