PC için Xbox 9. Nesil mi Dualsense mi?

Merhaba arkadaşlar. Araştırmalarım sonucu nihayet karar verdim. Ben tercihimi Dualsense’den yana kullandım. Bugün siyah rengini sipariş verdim. Daha önceden Dualshock kullanıyordum o yüzden tuş diziliminin farklı olması benim için büyük bir sorun değil. DSX yazılımı ile de uyumluluğu oldukça artmış durumda. Dualsense’nin ekstra özellikleri bana daha cazip geldi. Destek olan herkese teşekkürler.

Dualsense için 2 metre type c-type c kablo alacağım. Bilgisayarımda type-c girişi olduğu için. Dayanıklı olması için de örgülü almayı düşünüyorum. Aşağıda bulduğum ürünler sizce nasıl? Voltaj ve amper olaylarından çok anlamıyorum kola zarar vermeden kullanabilir miyim? Adaptör kullanmadan sadece PC’den şarj edeceğim.

Amazon.com.tr

Ugreen Type-C to Type-C 100W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Merhaba arkadaşlar. Araştırmalarım sonucu nihayet karar verdim. Ben tercihimi DualSense'den yana kullandım. Bugün siyah rengini sipariş verdim. Daha önceden DualShock kullanıyordum o yüzden tuş diziliminin farklı olması benim için büyük bir sorun değil. DSX yazılımı ile de uyumluluğu oldukça artmış durumda. DualSense'nin ekstra özellikleri bana daha cazip geldi. Destek olan herkese teşekkürler.

DualSense için 2 metre Type-C-Type-C kablo alacağım. Bilgisayarımda Type-C girişi olduğu için. Dayanıklı olması için de örgülü almayı düşünüyorum. Aşağıda bulduğum ürünler sizce nasıl? Voltaj ve amper olaylarından çok anlamıyorum kola zarar vermeden kullanabilir miyim? Adaptör kullanmadan sadece PC'den şarj edeceğim.

Amazon.com.tr

Ugreen Type-C to Type-C 100W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Attığın kablo anlamsız pahalı ve gereksiz.

Düz 2 Metre Ugreen marka DATA/ŞARJ destekli bir kablo alın. Şarj'ı da kesninlikle PC üzerinden yapın. Güle güle kullanın.

Attığın kablo anlamsız pahalı ve gereksiz.

Düz 2 Metre Ugreen marka DATA/ŞARJ destekli bir kablo alın. Şarj'ı da kesninlikle PC üzerinden yapın. Güle güle kullanın.
Amazon’daki 240W kablonun gereksiz pahalı olduğunu biliyorum. Öğrenmek istediğim şey herhangi bir zarar verip veremeyeceğiydi. O kabloyu alırsam sadece kolu şarj etmek için değil, başka bir şekilde de kullanmak için alırım. 100W olanı da mı pahalı ve gereksiz gördünüz yoksa sadece 240 için mi bu yorumu yaptınız?

Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim.

Amazon'daki 240W kablonun gereksiz pahalı olduğunu biliyorum. Öğrenmek istediğim şey herhangi bir zarar verip veremeyeceğiydi. O kabloyu alırsam sadece kolu şarj etmek için değil, başka bir şekilde de kullanmak için alırım. 100W olanı da mı pahalı ve gereksiz gördünüz yoksa sadece 240 için mi bu yorumu yaptınız?

Teşekkür ederim.

Direkt olarak ikisi içinde. 5V 1.5A ile çalışıyor ve şarj oluyor cihaz. 10W maksimum çekeceği güç.

Kullanabilirsiniz o kabloyu ama sıkıntı olmaz. Bilgisayara takacağınız için kol ihtiyacı olan kadarını çekecektir. Fakat sadece kol için gereksiz ve manasız olur. Eğer diğer cihazınız 100W'dan fazla çekmiyorsa 240W da almayın. W = VxA basitce. Bu hesapla yapabilirsiniz.

Direkt olarak ikisi içinde. 5V 1.5A ile çalışıyor ve şarj oluyor cihaz. 10W maksimum çekeceği güç.

Kullanabilirsiniz o kabloyu ama sıkıntı olmaz. Bilgisayara takacağınız için kol ihtiyacı olan kadarını çekecektir. Fakat sadece kol için gereksiz ve manasız olur. Eğer diğer cihazınız 100W'dan fazla çekmiyorsa 240W da almayın. W = VxA basitce. Bu hesapla yapabilirsiniz.
Bilgi için teşekkür ederim. İkisi arasında bir tercih yapacaksam 100’ü tercih ederim büyük ihtimalle. Örgüsüz olanlar çok daha ucuz aslında ama kablo deforme olmasın, uzun süre sağlam kalsın diye örgülü tercih etmek istedim. Örgülü olup da 100W altında bir kablo bulamadığım için 100’ü minimum olarak görüyorum aslında.

Aslında varmış ben görememişim.

Ugreen Type-C to Type-C 3A 60W Hızlı Data ve Şarj Kablosu 2 Metre

Geri
Yukarı