PC kendi kendine kapanıyor

yagiZ44

Centipat
Daha fazla  
Steam'de yükleme yapmak için PC'yi açık tutuyorum fakat PC anlamadığım bir şekilde, bir süre sonra kendi kendini kapatıyor. Yaşayan ve çözümünü bilen birileri yardım edebilir mi? Aniden kapanmıyor, bir süre sonra kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de yükleme yapmak için PC'yi açık tutuyorum fakat PC anlamadığım bir şekilde, bir süre sonra kendi kendini kapatıyor. Yaşayan ve çözümünü bilen birileri yardım edebilir mi? Aniden kapanmıyor, bir süre sonra kapanıyor.
Ayarlardan zaman aşımına bakabilir misiniz? O açıksa ve süresi kısaysa pc kendini kapıyor olabilir.

Kapatılıyor yazısı geliyor mu?

Kapatılıyor yazısı geliyor mu?

Hayır. Sadece aniden kapanıyor.

@yagiZ44 hocam enter tuşuna basılınca açılıyor mu? Uyku moduna geçiyor olabilir.

Enter tuşuna bastım fakat açılmadı, açma tuşuna basınca açıldı.

Ayarlardan zaman aşımına bakabilir misiniz? O açıksa ve süresi kısaysa PC kendini kapıyor olabilir.

Windows 11 kullanıyorum nereden bakabilirim?
Zaman aşımı diye bir ayar bulamadım.

Hayır. Sadece aniden kapanıyor.

Enter tuşuna bastım fakat açılmadı, açma tuşuna basınca açıldı.

Windows 11 kullanıyorum nereden bakabilirim?
Zaman aşımı diye bir ayar bulamadım.
Windows etkinse googleden aratarakda bulabilirsiniz. En azından sağ tık yapıp ana ekrana orda seimelerden ekran/görüntü sekmesini bulup ayarı yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı