PC Sabit Diski İle Notebook Arasında Nasıl Bağlantı Kurulur?

golwen

Hectopat
Daha fazla  
Elimde masaüstü bir bilgisayar var. Durumu oldukça kötü. Masaüstünde yenile yaparken bile inanılmaz kasıyor. Neredeyse 8-10 yıllık bilgisayar. Özelliklerini tam olarak bilmiyorum kusura bakmayın 2 GB RAM, Pentium işlemci vs. olması gerek. Şimdi bu bilgisayar içerisinde oldukça fazla fotoğraflar ve videolar var. Ben bu fotoğrafları ve videoları bir şekilde şuan kullandığım dizüstü bilgisayarıma aktarmak istiyorum. Ancak masaüstü olan açılırken bile zorlandığı için bu fotoğrafları ve videoları flash bellek ve harici disk yoluyla aktarmam mümkün değil. Size olan sorum kasadaki sabit diski bir şekilde elimdeki dizüstü ile bağlantı kurup içerisindeki fotoğrafları vs. alabilmem mümkün mü? Bildiğiniz üzere bu sabit diskteki çıkışlar USB ile vs. uyumlu değil. Ne tür kablo takacağımı falan hiç bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Elindeki harddiske uygun dock station alman lazım ve dock station'a güç verip istasyondan çıkan usb kablosunu bilgisayarına bağlıyacaksın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı