PC toplama için site önerisi

hasakuusususu

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, PC toplamaya karar verdim İtopya GameGaraj Sinerji gibi sitelerde bileşen fiyatları biraz fazla ama Akakçe'den bakıp uygun olanları alabiliyorum. Bileşenleri alsam nerede kurulum yaptırabilirim vatan gibi yerlerde sistemi toplarlar mı mahalle bilgisayarcısına güvenmiyorum. İnternet sitesi var mıdır toplayan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, PC toplamaya karar verdim İtopya GameGaraj Sinerji gibi sitelerde bileşen fiyatları biraz fazla ama Akakçe'den bakıp uygun olanları alabiliyorum. Bileşenleri alsam nerede kurulum yaptırabilirim vatan gibi yerlerde sistemi toplarlar mı mahalle bilgisayarcısına güvenmiyorum. İnternet sitesi var mıdır toplayan?
Hocam hazır sistem almanızı öneririm. Çok daha ucuza geliyor.

Toplamak için indirim zamanları iyi bekleyip tek tek almak lazım bence hiç uğraşma hazır sistem al

Yukarıda linkini paylaştığım site gayet iyi ve uzun zamandır açık olan bir site. İstediğiniz sistemi buraya da toplatabilirsiniz.

Bunun haricinde yaşadığınız yerde güvenilir bilgisayarcı veya kurumsal şirket var ise parçaları aldığınızda toplayabilirler. İşini hakkıyla yapan bütün bilgisayarcılara güvenebilirsiniz. Parça çalan, işten anlamayan kişilere asla güvenilmez.

Son düzenleme:
Hocam 2 k monitör mü önerirsiniz 1080p mi ? bu sistem için

Hocam hazır sistemdeki parçalar f/p değil bana göre kendim toplasam içime sinecektir
Hocam neredeyse %50 daha uygun oluyor. Benim 17000 TL'ye aldığım sistemi parça parça alınca 30000 TL ediyor.

Geri
Yukarı