PC toplama

lambdagordan

Zeptopat
Daha fazla  
Hazır PC mi toplama mı bilemedim dostlar eğer hazır alırsam nelere dikkat etmeliyim toplama yaparsam neler almalıyım hem oyun hem kişisel bir PC olacak Valorant, HOI4, aoh, l4D tarzı oyunlar açar mı?

Hazır PC mi toplama mı bilemedim dostlar eğer hazır alırsam nelere dikkat etmeliyim toplama yaparsam neler almalıyım hem oyun hem kişisel bir PC olacak Valorant, HOI4, aoh, l4D tarzı oyunlar açar mı?

Toplama çok daha iyi ama belki toplama yapıldığı için fiyatları da fazlaya gelebilir.

Hazır sistemler daha ucuz ve uygun stoktan sattıkları için. Ama bazı yerler sorun çıkartabilir. Yine de vatan Hepsiburada'da sorun çıkıyor olunca.

Bütçene bağlı olarak değişir toplama ya da hazır alınma durumu. Bütçen nedir?

Bütçe 25-35k arasında

O bütçede toplama alınmaz.

Kendisi soğutucu ile geliyor bilginiz olsun. Bütçendeki en iyi sistem budur. Bütçe artarsa bu sistemi al.

Aradaki fark kesinlikle 900 tlye değecek bir fark. Bu sistemi alırsan şu soğutucuyu ya şimdi ya da 1-2 ay sonra alman şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı