PC varken PS3 alınır mı?

PC sistemim:
Ryzen 5 1600 AF
GTX 1050 Ti
16 GB RAM 8+8 3000MHz

Para biriktiriyorum ve PC'nin yanına ek olarak konsol almak istiyorum. Şu anda 550TL birikti. Bunu 700 veya 800TL yapmak istiyorum. PS3 almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Bu fiyata genelde fat kasalar var.
Önerileriniz nedir?
Ps3 bu zamanda gerçekten alınmaz. Ps 4 al ya da hiç alma bence.

Azıcık daha biriktirip 2.el temiz PS4 almalı.
O nasıl bir azıcık? Üstüne 2000 daha koyup alabilir. Nereden baksan ana parasını üçe katlaması lazım.

Soruya gelecek olursak, valla aynı soruyu ben de kendime sordum, Core2 Quad Q9505 ve RX 460'lı sistemime sadece Dualshock 4 aldım, kolla GTA 5 ve ETS 2 oynayacağım. Zaten işlemci eski, yeni oyunları kaldırmıyor, oynayabileceğim oyunlar zaten PS3'e çıkmış oyunlar, yenileri kaldırmaz.

Bence PC'ye kol alınıp devam edilmeli. O sistem PS3'ten kat kat güçlü. Aynı oyunu açarsın. Tabii Exc oyunlar hariç, onlar da PC'ye gelecek diye duydum..

Son düzenleme:
PC sistemim:
Ryzen 5 1600 AF
GTX 1050 Ti
16 GB RAM 8+8 3000MHz

Para biriktiriyorum ve PC'nin yanına ek olarak konsol almak istiyorum. Şu anda 550TL birikti. Bunu 700 veya 800TL yapmak istiyorum. PS3 almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Bu fiyata genelde fat kasalar var.
Önerileriniz nedir?
Eğer ille de PS3 alacağım diyorsan, SuperSlim alman şart. Şahsen önermiyorum.

Alıp exclusive oyunları oynayabilirsin bence. Gayet de zevkli oyunlar.

- Last of Us.
- Demon's soul.
- God of War 1 - 2 - 3
- Uncharted 1 - 2 - 3
- Metal Gear Solid 4: Guns of the patriots.
- Heavy Rain (PC'de de varmış. Düzeltme.)

Zaten bunları oynadıktan sonra konsolu tekrar satarsın. Çok zararı olmaz sana. İleride daha da çok para biriktirip yeni nesil konsollara geçersin.

Ama sana en baş tavsiyem. Biriktirebilirsen biraz daha biriktirip PS4 al.

Eğer PC de yok konsolda var anlamındaysa mgs 1 2-3 peace walker hiçbiri PC de yok ama Xbox ve PS2 PS3 Xbox 360 da var 4. oyun yok Xbox'ta sadece bir de God of War acension var aslında Dark Souls 1 ve 2 de olabilir çünkü ilk başta PC'ye çıkmadılar sonrasında remaster olarak çıkardılar PC'ye ama PC daha iyi gerek grafik gerek 60FPS olunca tadından yenmez.

Geri
Yukarı