PC varken PS4 alınmalı mı?

Emre Karadayı

Hectopat
Daha fazla  
Geçen yıl iş amaçlı GTX 1060'lı bir PC toplamıştım. Yaklaşık 7 bin TL gitmişti. Şimdi memur olduğum için akşamları boş zamanım oluyor. Malum piyasa kötü olduğu için de ek iş gelmiyor. Sizce akşamları zaman geçirmek amaçlı PS4 almalı mıyım? PC üzerinden FIFA ve NBA oynuyorum ancak Sony Exclasive oyunları dikkatimi çok çekiyor. Fazla oynar mıyım bilmiyorum ama 1500 TL civarı ikinci el garantili bir PS4 almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamak istediğin ancak PC'de olmayan oyunların PS4'de varsa almalısın. Spider Man, God of War, The Last of Us, Uncharted 4 gibi oyunlar için almaya değer.

Geçen yıl iş amaçlı GTX 1060'lı bir PC toplamıştım. Yaklaşık 7 bin TL gitmişti. Şimdi memur olduğum için akşamları boş zamanım oluyor. Malum piyasa kötü olduğu için de ek iş gelmiyor. Sizce akşamları zaman geçirmek amaçlı PS4 almalı mıyım? PC üzerinden FIFA ve NBA oynuyorum ancak Sony Exclasive oyunları dikkatimi çok çekiyor. Fazla oynar mıyım bilmiyorum ama 1500 TL civarı ikinci el garantili bir PS4 almalı mıyım?
FIFA NBA gibi oyunları ps4 de daha iyi deneyimleyebilirsin. Bence akşamları da uzanarak oynamak güzel olur :)

Benim hem ps4 hemde bilgisayarım var ama bilgisayar aldıktan sorna ps4 ü 10 kez açmamışımdır. Ve playstation 4 lerin bu kadar fiyatının artığı bir dönemde alman çok saçma olur bence

Bende PS4'ümü satıyorum, PC daha mantıklı. Ancak PS4'te birçok oyun daha iyi ve konforlu oynanıyor. Arkadaşın geldiğinde tek ekrandan Pes veya FIFA atıyorsun. Eğer böyle kullanmak istiyorsan al. Ancak şu an çok pahalandı, bundan dolayı temiz 2.el alman daha mantıklı. PS4 Pro'yu tavsiye etmiyorum. Bir farkını göremedim ben açıkçası.

PS Now çıkardı şimdi de Sony. Ps4 almayıp bilgisayar üzerinden orada bulunan exclasive tarzı oyunları oynamak sizce mantıklı mı? Ve PS4 alırsam 1-2 sene sonra çok zarar eder miyim satmak istesem?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı