PS4 vs PC

Arkadaşlar hem PC hem PS4 almak istiyorum ama bütçe yetmiyor. Ben de ya PC olarak RX 6600 ekran kartlı PC istiyorum ama bir yandanda PS4 almak istiyorum.
Şu an PS4 teşhir ürünü alsam N11'de 6600 TL mi neydi, onu alıp ondan zevkimi aldıktan sonra satıp yeni PC mi alayım yoksa direk PC mi alayim?

Tek söz PS4 almayın, pişman olursunuz. He tabii ki ben 30FPS oyun oynarım keza 30FPS'lik oyunlara her ay abonelik/oyun ücreti öderim diyorsanız, alabilirsiniz.

PC al en iyisi. Bir süre PS4 Pro kullandım yine PC'ye geçtim. Artık çoğu exclusive oyunda PC'ye geldiği için almanın anlamı kalmadı.

Şahsen konsol almayın derim. Artık konsoldaki oyunlar bilgisayarlara da gelmeye başladı. Konsol alıp bilgisayara takıyorsunuz aynı hissiyat. Ayrıca konsollarda modern hapishanede gibisin yapacağın şeyler çok kısıtlı.

PS5 vs PC deseydiniz PS5 derdim ama PS4 alınmaz diye düşünüyorum artık. Bazı PC'ye çıkmayan exc. Oyunları oynamak istiyorsanız yine siz bilirsiniz ama ben PS5 üzerinden oyunu 30 FPS'e çektiğimde oyun dökülüyor oynanmıyor yani. Tavsiyem PC almanız.

Geri
Yukarı