PC'de KMSpico olduğu nasıl anlaşılır?

hakoco

Decapat
Daha fazla  
resim_2022-08-07_212130248.png

Eskiden KMSpico ile bilmeden etkinleştirmiştim fakat sonradan kaldırmıştım ya da ben öyle sandım. Şu an sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı duruyor fakat CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp kodu yazdığımda hala en altta KMS falan yazıyor. Yani demek istediğim KMSpico hala sistemin içinde bir yerlerde gömülü halde mi?

Eki Görüntüle 1477850

Eskiden KMSpico ile bilmeden etkinleştirmiştim fakat sonradan kaldırmıştım ya da ben öyle sandım. Şu an sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı duruyor fakat CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp kodu yazdığımda hala en altta KMS falan yazıyor. Yani demek istediğim KMSpico hala sistemin içinde bir yerlerde gömülü halde mi?
Olabilir, kalıntıları kalmış olabilir.

Burada anlatılmış:

Yani ben şu anda OEM key alıp hiç bir işlem yapmadan kullanabilir miyim?
KMSPico mu kurdun yoksa KMS ile mi etkinleştirdin?

Bu ikisi farklı şeyler.
KMSPico tam olarak temizlenebilir sonuçta. Bence gerek olmaz doğru temizlediysen ki KMSPico kurduysan tabi.

KMS cmd ile etkinleştirmişsen bu normal bir durum. Sadece harici server üzerinden belirli aralıklarla 180 günlük süre tekrarlanıyor. Trial resetter gibi düşünülebilir.

KMSpico mu kurdun yoksa KMS ile mi etkinleştirdin?

Bu ikisi farklı şeyler.
KMSpico tam olarak temizlenebilir sonuçta. Bence gerek olmaz doğru temizlediysen ki KMSpico kurduysan tabii.

KMS CMD ile etkinleştirmişsen bu normal bir durum. Sadece harici server üzerinden belirli aralıklarla 180 günlük süre tekrarlanıyor. Trial resetter gibi düşünülebilir.

Hocam hiçbir uygulama kurmadım ben. Bu işlemi yaptığım zamanlarda PC'yi yeni aldığım için biraz cahildim bu konularda. Sağ alttaki "Windows'u Etkinleştir" yazısından kurtulmak için YouTube'da karşıma çıkan videodakileri uyguladım CMD üzerinden. Daha sonra da bu işlemin zararlı bir işlem olduğunu öğrenince @408157 hocamızın attığı konudaki işlemleri uygulayıp kaldırdım. Daha sonra da "Windows'u Etkinleştir" yazısı sağ altta tekrar gözüktü ve ben de sildiğimi düşündüm. KMSpico kurmak mı daha kötü yoksa etkinleştirmek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı