PC'deki virüs antivirüs kurulumu dahil her şeyi kapatıyor

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
Arkadaşlar PC'me virüs girmiş ve herhangi bir antivirüs kullanmıyorum, şu an Kaspersky indirmeye çalışıyorum ancak setup uygulamasını anında kapatıyor. Format atacağım sanırım ama öncesinde bilmem gereken başka bir denemem gereken bir şey var mı? Oyun oynarken fark ettim GPU kullanımı 100 oluyor, 75 FPS aldığım oyunda 15 FPS almaya başladım.

Güvenli modda kurmayı deneyin bir de, belki işe yarar. Veya yeni kullanıcı hesabı açıp orada kurun orada tarama yapmayı deneyin, belki formatsız kurtulabilirsiniz.

Hocam görev yöneticisine girebiliyor iseniz başlangıç kısmından garip olan her şeyi başlangıçta kapatın. Bilgisayarı yeniden başlatıp kurmayı deneyin.

Diğer pcimden bir offline kurulum attım onu da kapattı ama bir şekilde çalıştırmayı başardım tam tarama yapıyorum.

Hocam görev yöneticisine girebiliyor iseniz başlangıç kısmından garip olan her şeyi başlangıçta kapatın. Bilgisayarı yeniden başlatıp kurmayı deneyin.
Hiçbir garip şey yok hocam sıkıntı orada. 😂

Başka PC varsa flash belleğe 300 MB mı ne Emsisoft emergeny kit at sonra kendi PC nde onu kur ve tarat.
Hocam Kaspersky açtım başta bişeyler buldu temizle pcyi yeniden başlat yaptım düzeldi sanırım ama şuan tam tarama yaptırıyorum.

Tarama yüzde üç ve şu ana kadar bulunanlar:
1704617966777.png

Yeni konular

Geri
Yukarı