PC'nin yanına PS4 almak mantıklı mı?

cosama

Hectopat
Arkadaşlar, halihazırda 1080p ultrada oyunları 60 FPS açabilen GTX 1660 ve Ryzen 5 2600'lü bir PC'ye sahibim fakat PS4 exclusive oyunları çok cazip geliyor. Ufak bir araştırma ile 10-15 civarı oynayabileceğim exclusive oyun tespit ettim. Ayrıca PS4 2. el fiyatları fazlaca cazip geliyor. Sizce mantıklı mıdır? Nintendo Switch almayı düşündüm başta fakat oyunları 500 TL'den başladığını ve TR'de 2. el oyunların bile ucuz olmadığını görünce çokca PS4'e yöneldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, halihazırda 1080p Ultra'da oyunları 60 FPS açabilen GTX 1660 ve Ryzen 5 2600'lü bir PC'ye sahibim fakat PS4 exclusive oyunları çok cazip geliyor. Ufak bir araştırma ile 10-15 civarı oynayabileceğim exclusive oyun tespit ettim. Ayrıca PS4 2. el fiyatları fazlaca cazip geliyor. Sizce mantıklı mıdır? Nintendo Switch almayı düşündüm başta fakat oyunları 500 TL'den başladığını ve TR'de 2. el oyunların bile ucuz olmadığını görünce çokca PS4'e yöneldim.

Exclusive oyunlar için gayet mantıklı bir tercih arkadaşların dediği gibi kiralanabilir 1 aylık.

Arkadaşlar, halihazırda 1080p ultrada oyunları 60 FPS açabilen GTX 1660 ve Ryzen 5 2600'lü bir PC'ye sahibim fakat PS4 exclusive oyunları çok cazip geliyor. Ufak bir araştırma ile 10-15 civarı oynayabileceğim exclusive oyun tespit ettim. Ayrıca PS4 2. el fiyatları fazlaca cazip geliyor. Sizce mantıklı mıdır? Nintendo Switch almayı düşündüm başta fakat oyunları 500 TL'den başladığını ve TR'de 2. el oyunların bile ucuz olmadığını görünce çokca PS4'e yöneldim.
2. El alacaksan test edip al fakat benim önerim 0 al 500gb olanından zaten yeni bir disk takabiliyorsunuz. Playstation 4 oyunları daha cazip evet o konuda hak veriyorum.

Benim APU sistem LoL, ödev ve gündelik işler için duruyor.
PS4'te full oyun oynamak için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece özel oyunları için alınabilir ki bir sürü özel oyunu var PS4'ün. Ama diğer oyunlar için PC ideal. Aslında şöyle bir şey de var. Bazı PS4 özel oyunları PC'ye gelmeye başladı. İlk çıkanlar Horizon ile Days Gone oldu. Bunları PC de oynayabilirsin. Daha bir sürü oyunu gelir. Ancak God of War gibi bir marka, çok uzun süre gelmez. Sırf bu oyun için de PS4 alınmaz.

Sadece özel oyunları için alınabilir ki bir sürü özel oyunu var PS4'ün. Ama diğer oyunlar için PC ideal. Aslında şöyle bir şey de var. Bazı PS4 özel oyunları PC'ye gelmeye başladı. İlk çıkanlar Horizon ile Days Gone oldu. Bunları PC de oynayabilirsin. Daha bir sürü oyunu gelir. Ancak God of War gibi bir marka, çok uzun süre gelmez. Sırf bu oyun için de PS4 alınmaz.

God of War, TLOU 1-2, Spider-Man, Spider-Man miles morales, infamous second son, Uncharted serisi, FF7 remake, the order 1886, Ghost of Tsushima, vb... Bu oyunları oynamayı düşünüyorum cihazı alabilirsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı