Pear Linux Live sonrası Windows açılmıyor

Latif Bakır

Hectopat
Arkadaşlar sizi uyarayım. Ben pear işletim sistemini deneme amaçlı live olarak çalıştırdım. Sonrasında çıkardım ama windowsu açamadım. Windows hasar görmüş. Kurulum CD si ile onarmaya çalıştım. Yine olmadı. Haberiniz olsun diye söylüyorum. Ben yandım siz yanmayın. Bu arada aklına çözüm önerisi gelen varsa söylerse memnun olurum.

Windows 7 kurulu idi. Windows başlatılıyor yazısı geldikten laptop kendini yeniden başlatıyor. Başlangıç onarmada hatayı görüntülediğimde StartupRepairOffline hatası olarak görünüyor. Aşağıya hata ayrıntılarının resmini koymaya çalışacağım.

2n0daf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'a gerek yok bu işlem için. Kurulum USB'si ya da DVD'si yeterli.

Kurulum DVD'si ile boot edip yükseltme seçtiğimde bu işlemi windows üzerinden yapmam için uyarı veriyor. Forumlarda araştırdığımda aynı şeyi gördüm. Onarma yada yükseltme için kurulum DVD' sini exe olarak çalıştırmak lazımmış.Tabi bunun içinde windowsun açık olması lazım. Aslında onarma kurulumu için böyle bir zorunluluk olması çok saçma ama maalesef öyleymiş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı