Mac OS X kuramayanlar üzülmesin diye.. Pear Linux

Flash Player kurman lazım. /usr/lib/mozilla/flashplayer.so ve usr klasörünüde usr a atarsan sorun kalmaz. Bende de aynı hata vardı güncelledim sıkıntı kalmadı. Ekran kartı driver model marka kendi sitesinden indir .run gelicektir terminalde ./driver_adi.run şeklinde halledersin.

Arkadaşlar bende bu konu hakkında birşey sormak istiyorum. Pear os7 yi usb ye unetbootin programı ile boot ettikten sonra bilgisayarımı kapatıp açıyorum boot ekranına girip usb'yi seçtiğim zaman siyah ekranda linux falan yazıyo ve o şekilde kalıyo ilerlemiyo boot ekranıda gelmiyor sizce sorun ne olabilir ? Kullandığım laptop Packerd bellin Ls44 serisi.

Arkadaşlar bende bu konu hakkında birşey sormak istiyorum. Pear os7 yi usb ye unetbootin programı ile boot ettikten sonra bilgisayarımı kapatıp açıyorum boot ekranına girip usb'yi seçtiğim zaman siyah ekranda linux falan yazıyo ve o şekilde kalıyo ilerlemiyo boot ekranıda gelmiyor sizce sorun ne olabilir ? Kullandığım laptop Packerd bellin Ls44 serisi.

Bununla USB'ye atın. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı