Mac OS X kuramayanlar üzülmesin diye.. Pear Linux

Bir ara linux mint denemiştim. Kurulum sırasında live olarak açılıyor, kurulum komutu verdiğiniz zaman siz internette gezinirken ya da sistemi kurcalarken arka planda işletim sistemi diske kuruluyor. Çok şaşırmıştım bir taraftan işletim sistemini kullanmaya devam ediyorsunuz öbür taraftan size hiç hissettirmeden işletim sistemi kuruluyor.

Güzel gibi, denemek lazım.Windows 8 in yanına kurup deneyelim indirdikten sonra. Teşekkürler konu için, bize bilgi verdiğin için.

Pearlinux ile Ubuntu arasında ne gibi farklar var acaba? Pear linux ile Backtrack5 R3 te yaptığımız işlemleri yapabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçek bir işletim sistemi olarak kullanacaksanız ubuntu kullanın. Ubuntu şuan piyasada ki bana göre en iyi linux derlemesi. Hem güncel hemde en az sorun çıkaranlardan. Debian tabanlı olduğu için uygulama sıkıntısı çekmezsiniz. Oyunlar hariç windows'taki tüm programların ya benzerleri yada kendileri ubuntu için mevcut.

Merhaba hocam. Ben bu iso dosyasını indirdim yalnız ISO To USB ile 8 GB USB ye yazdırdım ama FAT32 mi Yoksa NTFS mi yazdırıcam bilemedim yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Önemli olan görünüş değil görünüş güzel bir hava katıyor fakat MAC OS X gibi olsun diyorsanız XP için bile teması var yani :D

goodbye.jpg

Good bye demişler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı