Mac OS X kuramayanlar üzülmesin diye.. Pear Linux

Dursun Tokgöz

Kilopat
Yer
Kırıkkale
Daha fazla  
Meslek
Programme developer, building
Pear Linux günlük kullanım için hızlı, istikrarlı ve güçlü bir işletim sistemidir. İşletim sisteminin kullanımı, çalışması ve paylaşımı tamamen ücretsizdir.
Bu ubuntu'ya dayanmaktadır. Pear Shell (Gnome Shell'in bir modifikasyonu), Pear Appstore ve çeşitli iyileştirmeler ve optimizasyon ile birlikte geliyor.

Firefox and Chrome , Clementine, Shotwell, Dropbox, Skype gibi programları da içinde bulacaksınız.

32 ve 64 Bit destekler.

Capture-du-2013-04-14-00_32_33.png

Detaylar ve orjinal site adresi : Pear Linux

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyeceğim ama bug derken ne gibi buglar yani neyde sorun yaşıyorsunuz ? Oyunlarda bir şey fark ediyor mu ? Crysis 3, Dirt 3, PES 2013 oynuyorum. Oyunların performansı düşer mi ?

Linux güzel, Macosx arayüzüde güzel, ama Macosx programlarını çalıştıramıyor :D 2 yıl önce Dream Linux kullanmıştım, oldukça stabil ve macosx arayüzü vardı ama yetmiyor :D MacOSX Forever...

Şu an Live Pear OS 8 Alpha 2 üzerinden yazıyorum. Çok beğendim. Windows 8'in Yanına kurmayı düşünüyorum.

Birde sistemi Live olarak actığımda Wi-Fi çalışır olarak geldi. Pear Linux 7'de Wi-Fi çalışmamıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı