PEGASUS Havayollarının Atatürk Rozeti Uygulaması

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Arkadaşlar bilginiz var veya yok bilmiyorum ancak konuşmaya böyle başlayacağım :D
Bildiğiniz gibi;
"Pegasus Havayolları tarafından personel üniformaları üzerine takılan Atatürk rozetlerinin kalıcı ve zorunlu hale getirildiği öğrenildi."

Kimisinin beğenisini, kimisinin eleştirisini topladı bu hareket :D Siz ne düşünüyorsunuz? PEGASUS'un "Low Cost" olarak çalışan bir şirket olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak böyle bir hareket, reklam amaçlı mı yapılmış size göre, öyle olsa bile yanlış veya doğru mu vb. konularda görüşlerinizi almak istedim :D

Haberin kaynağı için tıklayın.
1-69.jpg

Reklam amaçlı mı onu bilmem fakat Atatürk rozetini eleştirenlerin... diye devam eden bir cümle kurabilirim:) Ama Pegasus ve Atlas Global biraz daha çağdaş oldukları kesin bu konularda sanki. En azından Türkiye'nin en büyüğü olupta arap temalı reklamlar yapmıyorlar.

Ülkenin kurucusunu kabul etmeyip küfredenler var. Din ile Atatürk'ü aynı kareye koymaya çalışanlar oldukça fazla. İslamın neredeyse hiç bir şartını yerine getirmeyen bir çok kişi bu sallamaları fazlasıyla yapar.
Diğer ülkeler kurucu liderlerlerini filmlere, belgesellere ve kitaplara konu ederken ülkemizde bu konunun tartışılması normal. Eğitim şart sürekli çevresindeki insanlardan kulaktan dolma bilgilerle hareket ederlerse bu benimsenmeyip tartışmaya açık kalacak bir konu gibi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı