Pegatron C15B Sürüm 702 Güncel BIOS

Pegatron'un C15B laptoplu cihazın güncel olan 702 sürümlü bios'udur.
Alt taraftan ister DOS üzerinden ister Windows üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Dos:
C15BPG-DOS-v702.zip
Windows:
C15BPG-WIN-v702.zip

Not:
  • ME sürümünü güncel tutun.
  • Güncelledikten sonra bios'a girip 702 olduğunu ve 9.0.20.1447 veya daha üstü bir sürüm olduğuna emin olun.
  • F9 yapıp yes deyin.
  • Biosta Security -> Secure Boot Management -> Secure Boot -> Disabled olacak şekilde ayarlayın.
  • Ardından Boot -> CSM - Enabled olarak değiştirip F10 yapıp yes deyin.

Eski sürümleri burada bulabilirsiniz:
Pegatron C15B Laptop Güncel Bios

Acaba bu anakartın BIOS özellliklerini modlama yöntemiyle açmak mümkün mü bilen arkadaşlar yardım etsin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilsek sormayız heralde, seviyesiz konuşman gerekmezdi. Soruma karşılık insan gibi cevap verebilirdin veya herhangi bir konuya yönlendirebilir. Nasıl bir karakterde olduğunu belli etmene gerek yoktu. Sormadım farzet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmediğini de bilmiyorsun onu anlatıyoruz zaten. Modlamanın ne olduğunu bilmiyorsun. Modlama yapılabilir mi diye soruyorsun. Modlanıp modlanmadığını veya modlamanın ne olduğunu bilmeden mod kelimesini nasıl kullanabiliyorsunuz diyorum. Seviyesiz bir durum yok alıngan biriyseniz orası sizi ilgilendirir.

DOS üzerinden nasıl güncelleme yapabileceğimi hangi konuda bulabilirim?
İndirdiğin dosyada notu niye okumuyorsun?
USB bootable edip DOS ekranında Flash yazıp enter'a bas. Farklı hata verirse aflash3.exe /auto:C15BPG.702.cap yazıp enter'a bas.

Pegatron'un C15B laptoplu cihazın güncel olan 702 sürümlü BIOS'udur.
Alt taraftan ister dos üzerinden ister Windows üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Dos:
C15BPG-DOS-v702.zip
Windows:
C15BPG-WIN-v702.zip

not:
  • Me sürümünü güncel tutun.
  • Güncelledikten sonra BIOS'a girip 702 olduğunu ve 9.0.20.1447 veya daha üstü bir sürüm olduğuna emin olun.
  • F9 yapıp yes deyin.
  • BIOS'ta Security -> Secure Boot management -> Secure Boot -> disabled olacak şekilde ayarlayın.
  • Ardından Boot -> CSM - enabled olarak değiştirip F10 yapıp yes deyin.

Eski sürümleri burada bulabilirsiniz:
Pegatron C15B Laptop Güncel Bios

Merhaba iyi günler ben
Casper CN-VSD4712A model bilgisayar kullanıyorum anakartı C15B ve bunu Windows'tan güncellemek istediğimde "current BIOS does not Support the program of this versiyon please use the other revision hatası alıyorum. Dostan kursam aynı hatayı alır mıyım

İyi günler, bir yukarıda yazılanı görmüyor musun? Yazarken okumadınız mı?

Not kısmına bakmamıştım daha dikkatli olurum teşekkür ederim.
İyi günler, bir yukarıda yazılanı görmüyor musun? Yazarken okumadınız mı?

Merhaba, ben tekrar denedim fakat aynı hatayı aldım BIOS sürümü bende 612 gösteriyor.
Not kısmına bakmamıştım daha dikkatli olurum teşekkür ederim.

Merhaba, ben tekrar denedim fakat aynı hatayı aldım BIOS sürümü bende 612 gösteriyor.

Tamam hallettim yönetici olarak çalıştırmamışım. Tekrardan çok teşekkür ederim güncel BIOS başka yerde bulamamıştım.

Dosya Ekleri

• 2a26827d-33d9-4f9c-947e-1f9a7ad018f3.jpg
    2a26827d-33d9-4f9c-947e-1f9a7ad018f3.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 130
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı