Pegatron H61 ve XFX RADEON HD 6870 Sistem Nasıldır?

dwarven

Hectopat
Arkadaşlar sizce sistemim nasıl?

• İŞLEMCİ : İNTEL CORE i5 2400 3.10 ghz
  • ANAKART : PEGATRON H61
  • RAM : 4 gb
  • Ekran kartı : XFX RADEON HD 6870 1 GB 256 BİT
  • GÜÇ KAYNAĞI(PSU) : Aerocool Strike X 500W 80+ Plus Bronz

Bilgisayar; Casper marka Pc'ye, ekran kartı ve PSU alınmış gibi duruyor ki, bence öyle.
biggrin.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar doğrudur; Casper'dan aldım. Kredi kartı yoktu, Evkur'dan peşın fiyatına taksit vardı. O yüzden aldım ama hiç bir sorununu da görmedım. Sistem nasıl soruma cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman hayırlı olsun. Birkaç yıl daha gider bu sistem. Yanlız size tavsiyem CPUID HV Monitör ile sıcaklık değerlerini öğrenmen. Eğer boşta 40-50 derece ve üzeri ise kasaya iyi bir fan takviyesi yapman. Akasa Apache tavsiyemdir. Hem sessiz hem de iyi hava üfleyen bir fan. Bahsettiğim gibi sıcaklık değerleri yüksekse bir arkaya egsoz fan bir de kapağa fan takviyesi yapman.

Yok bu arkadaş sistemi Casper'a toplatmış. Ordaki adam anakartı ucuz diye Casper'ın kullandığı marka-model vermiş. Yoksa Casper'larda HD 6790 veya GT440'ın üstü ekran kartı yok.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı