XFX HD 6870 Isınma Problemi

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Arkadaşlar kartı taktım, çok güzel. Çok ses çıkartıyor diyenler var, onlara önerim fanın üzerindeki yapışkan koruyucuyu çıkartın. Yanlız PSU ve kart değişiminde İşlemci hızı düşer mi ?

PC açılırken American Megatrends felan yazıyor. Normalde önceden 3.4 Ghz işlemci iken 3.3 Ghz gösteriyor. Görev yöneticisinde 4 çekirdek olarak gösteriyordu, reset atınca düzeldi. Bi arada 1 çekirdek gösteriyordu. Format lazım sanırsam. 2-3 ay anca olmuştu atalı. Bu arada Crysis 2'de hangi özellikler en yüksek grafik oluyor ? Kararlı, Oyuncu, Gelişmiş. En iyisi kararlı sanırsam, 35 FPS veriyor onda. Ama Company of Heroes'da 25 FPS alıyorum 1920x1080 çözünürlükte.

6870 aldım. Bir de sıcaklık biraz fazla değil mi ?

f68h1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem boşta çalışırken Speccy programının ekran görüntüsünü çekip foruma atarsan net bir cevap söyleyebilirim.

Speccy indirdim fakat bu günlük boş zamanım yok World of tanks'i oynarken ekran kartı 80 işlemciler 75 derece gösteriyor Speccy ve Speed Fan'da.

Ekran kartının son sürücüsünü nerden yüklüyeceğim ? AMD sitesinden geliyorum 3-4 tane link veriyor.

Tamam otomatik olarak indiriyorum. Sizce bu sıcaklıklar fazla değil mi ?

Bu ne kardeşim ya :) Ekran kartı almassın bir dert, alırsın bir dert.

Arkadaşlar, sorunu çözdüm. Ekran kartı yere çok yakın, hava girmiyor. Yapacak bir şey yok. Bir de yana doğru üflediği yeri kasadan kesmem lazım. Onları nerde yaptırabilirim ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı