Penta salmaktan ban yenir mi?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Adam quadra atmıştı bizimkilerde ölüp ölüp duruyordu ben de penta saldım, ilk kez ama adama vurdum. İlk başta rica ederim yazdım ama bilerek ölmedim diye de yazdım bizimkiler beni pinglediğinden. (normal oyun ve 2 nexus kulemiz de açılmıştı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz. Ama sürekli ölümde “bilerek beslemeden” ceza uygulanabilir. Kaldı ki sistem yalnızca küfür, hakaret gibi şeylere daha çok müdahale ediyor.

Adama gidip kasten öldüyseniz evet ban yemek için yeterli bir suç fakat bunu her zaman yapmıyor 40 yılın başı yapıyorsanız bir halt olmaz. 10 yıldır oynarım böyle durumlarda penta salıp hiç ban yediğim olmadı zor yani böyle bir durumda ban yemeniz.

Adam quadra atmıştı bizimkilerde ölüp ölüp duruyordu ben de penta saldım, ilk kez ama adama vurdum. İlk başta rica ederim yazdım ama bilerek ölmedim diye de yazdım bizimkiler beni pinglediğinden. (normal oyun ve 2 nexus kulemiz de açılmıştı)
İyi takım arkadaşlarına denk gelmişseniz bir şey olmaz herhalde.

İyi ki maçıma gelmemişsiniz. Nefret kusardım size. Sizi bilmem de ben ban yerdim sanırım o maçtan sonra. Neden penta salar ki bir insan ben özellikle gidip çalıyorum birisi atacaksa ya da ben pentasıysam basede oturuyorum. Bırak mutlu olmasınlar.

Pek iyi değildi, oyun sonundaydı ve susturmuştum arkadaşım söyledi bana dediklerini.

Oyunda zaten çok küfür ediliyor bu bir gerçek lakin penta salmaktan hele ki ilk yapılışı ise bir şey olmaz. Ama bence penta salmak mantıklı değil boş verin sevinmesinler zaten kazanıyorlar penta alacaklarsa hakkıyla alsınlar.

Geri
Yukarı