Pentium 4 Sistem Neden Kasıyor ?

Ya mesele o degil kardesim metin 2 nin sistem gereksibiminde pentium 4 yazio benimkide pentun 4 ee o zaman neden kasiyorr bunu acikla ?
Kardeşim anlamıyormusun benimkide kasıyor. Team fortress 2 de önerilen sistem gereksinimleri yetiyor ama yinede kasıyor. Eskiden aynı oyun kasmaz dı şimdi eskidiği için kasıyor. Çaktı köfteyi?

Hiç üşenmeden tüm mesajları okudum :) Arkadaşım senin eski sisteminle kan bağın mı var nedir bu sevgin? Ayrıca 2 bin lira bütçen varsa niye bu kadar takıldın orasını anlayamadım? Metin 2 nin sitesinde bu yazıyor diye illa o olacak diye bir şey yok. Oyun ne zaman kurulduysa o zaman yazmışlar büyük ihtimal. Bu süre zarfında hiç mi oyuna ekleme yapılmadı. Her yapılan yenilik daha güçlü sistem gerektirir. Ayrıca senin 12 sene önceki bilgisayarın ilk aldığın gündeki performansının %60 ını verir gibime geliyor. Sen 70 yaşındaki adamdan 40 yaş performansımı bekliyorsun. Ayrıca nedir bu Metin 2 sevgin :) Aklımda deli sorular deli cevaplar... Neyse susayım :)

Tamam ama o gereksinimi yazdi diye sinirlendim k.b sistem gereksiniminde intel 7 islemci diyorsa benimki de intel 7 ise kasar ozaman ayni hesap

Mnb17 haklisin kardesim.

Bak kardeşim o dediğin sistem gereksinimleri biraz kullanıcı kazanmaya yönelik. Ayrıca senin dediğinde büyük ihtimal minumum sistem gereksinimleri. Ve asıl sebep bence bu süre zarfında oyuna iyileştirmeler olması. 10 sene önceki Metin 2 ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Yeni yeni şeyler eklemişler. Buda demek oluyor ki sistem gereksinimleri artmış. Ayrıca her şeyi geçtim senin sistemin eski. İlk aldığın zamanki gibi performans vermez. Hiç macun yeniledin mi? Hiç toz temizledin mi? vs. vs.

Metin 2 ne ya :) Millet GTA 5 kasar mı diye konular açıyor sen Metin 2 :) Şuan piyasada bulunan son 5 senelik hiç bir işlemci Metin 2 de kasmaz. Ona göre al bir şeyler :) Veya bütçeni belirt sana sistem toplayalım. Ayrıca Metin 2 yi 1 seneye kalmaz bırakırsın zaten. Metin 2 ye bağlanma bu kadar :)

Al kardeşim yeni kasada olsun sağlam olsun. Bu sistemi al eski ekran kartı ile birlikte monte et.
Screenshot_2015-06-05-22-43-59.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı