Pentium Dual Core E2180 Sisteme Uprade

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 3B
S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Evet beyler sistemim bu:
İntel Pentium Dual Core E2180 Dual CPU
Nvidia Geforce 210 1 gb 128 bit directx 11 (sparkle üretimi)
2 gb ram
300 w Boost marka psu

Almak istediğim parçalar:
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7750 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

High Power ECO 450W Aktif PFC Yüksek Verimli Power Supply (HPE-450-A12S) - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Sizce yeni çıkan oyunları nasıl bir performans ile oynatır ?
Bide bu pc 7 yıllık. Artık parçalar fiziki ömürlerini tamamlamışlar mı ? Almama değer mi ?

Yeni pc toplamam imkansız maalesef....

O rami çıkarıp 4GB DDR3 ram koy tabii anakart destekliyorsa, yeni çıkan oyunları tabii ki açar dx11 var ama donar diye tahmin ediyorum işlemci cidden eski. O ekran kartı normalde medium'da açar ama darboğaz olabilir.

Ddr 2 anakartım maalesef. Peki son kararınız nedir? Yani bu karttan hiç memnun değilim. Dost kazığı yedim ben. Ati kart vardı bende. 6 sene boyunca açmadığım oyun kalmadı. Yandı. Abimin bilgisayarcı arkadaşı vardı. Bilgisayarcı da çalışıyordu. Net yoktu o zaman bizde. Abim 150 tl verdi. Bana iyi bir kart getir dükkandan dedi. Ben de o zamanlar hiç anlamazdım. Sonradan gözümü açtım..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı